Svatební přání je vizitkou úcty k novomanželům

Svatební přání je vizitkou úcty k novomanželům
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.5.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Svatební oznámení či svatební přání jsou nedílnou součástí českých svatebních zvyklostí. Bez nich by svatba nebyla úplná. Přitom posílání písemných pozvánek s uměleckým ztvárněním není nijak staré. Tuto praxi zavedly šlechtické rody, které se chtěly sezvat na svatbu a jejichž členové bydleli v různých místech. Od nich to převzaly bohaté měšťanské rodiny, které i množstvím pozvaných stavěly na odiv své postavení a bohatství. Svatební přání reaguje na svatební oznámení a je výrazem slušnosti a úcty nejen k novému páru, ale i k jeho rodičům.

Svatební přání – vyberte si z mnoha variant

Svatební přání lze sdělit přímo na svatbě ústně, ale obvyklejší je písemné svatební přání. Je zároveň poděkováním za pozvání, které se děje formou svatebního oznámení. Existují firmy, které se specializují na zpracování a tisk svatebních oznámení a lze si u nich vybrat svatební přání v mnoha druzích. Například firma Pamas Bohémia Uherský Brod, která má své zákazníky také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku, nabízí více než desítku druhů tisku, nejrůznější ozdobný a barevný papír, svatební texty, verše, různé typy písma nejen pro svatební oznámení, ale i pro svatební přání.

Originální svatební přání bývají lahůdkou pro sběratele

Dokážete si představit luxusní svatební přání s propracovaným kytičkovým vzorem, který byl vytvořen pomocí digitálnímu výseku na hnědé skládací kartičce, která je vložena do obálky smetanově perleťové barvy?  Svatební přání je doplněno ručně vázanou mašličkou. Podobná svatební oznámení či svatební přání jsou někdy skutečnou lahůdkou pro sběratele moderních uměleckých kreací. Z různých technologií tisku si můžete vybrat kromě digitálního výseku například termografii, horkou ražbu, slepotisk či reliéfní ražbu. Pamatujte, že svatební přání by mělo typově odpovídat i svatebnímu oznámení.

 

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300