Epoptávka.cz – zkušenosti podnikatelů jsou dobré

Firma na poptávky loni zvýšila obrat a plánuje další růst
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 15.5.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Společnost B2M.cz, provozovatel známého českého serveru ePoptávka.cz oznámila zvýšení tržeb meziročně o 14 procent na 122 milionů korun. Svědčí to o zvyšujícím se zájmu podnikatelů po službách zajištění poptávek pro službách a zboží.

„Naše zkušenosti s ePoptávky jsou dobré,“ říká Vladimír Bednář, který používá server jak pro poptávání, tak i jako dodavatel. „Zkoušeli jsme nejprve poptávat pneu pro firemní dodávky a musím říct, že jsme se tak dostali na ještě lepší cenu, než běžně v internetových obchodech. Pracné bylo jen vybrat v různých nabídkách a parametrech,“ přiznává podnikatel. Následně sám zkusil na několik poptávek odpovědět. „Chce to trpělivost a odpovídat, ideálně co nejdřív. Asi po týdnu jsme získali první zakázku, která nám zaplatila mnohonásobně vložené peníze, které nás zasílání stojí.“

ePoptávka za rok 2013 rostla zejména v Česku, své servery ale provozuje i v sousedním Slovensku. I letos očekává firma nárůst, a to až o 45 procent. Služeb využívají nejenom živnostníci a firmy, ale i státní instituce. Měsíčně zprostředkuje kolem 11 tisíc poptávek v celkovém objemu přes 1,5 miliardy korun.

Témata: epoptávka, poptávky, B2M | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.