Kryptoměny za rohem s platformou SentCrypto

Zadavatel: Magieprirody.cz | 15.4.2019 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Vývoj a inovace zasahují mnohá odvětví od kultury, až po finance. Ušetřen nebyl ani obchod, podnikání a platby. Mnoho zákazníků, kteří užívali běžná platidla, si časem začalo přát spolehlivější a bezpečnější měnu.  Právě tato skutečnost byla příčinou vzniku tzv. kryptoměn. V současnosti zájemců přibývá, ale některé bankovní instituce tento alternativní typ platidla sledují a podezřelé aktivity blokují. Vždy se doporučuje vyhledávat jen ověřené obchodníky s krytoměnou. V opačném případě přicházejí na řadu zmíněné potíže s bankou a účtem.

Výhodné a bezpečné nabídky z okolí

SentCrypro je jednoduchým pomocníkem, který usnadní práci s hledáním vlastníků kryptoměny. Jedná se o platformu, díky níž se zorientují v nabídce z okolí jak nováčci, tak dlouhodobí obchodníci. SentCrypto nabízí tzv. Cryptomap, což je mapa ukazující veškeré obchodníky s kryptoměnou z nejbližšího okolí, ale i vzdálenějších míst. Kryptosměnárna je jedním z mnoha bodů, které zákazníkovi mapa nabídne. Tuto službu může zákazník získat již za 50 Kč na týden a ušetří tak výrazně čas při hledání potřebných osob nebo směnáren.

Finanční gramotnost

Přímá komunikace s dalšími lidmi vám zaručí bezpečnost a ušetří vás zbytečných obtíží s blokací účtu nebo rušením plateb.

Kromě snadné manipulace, hledání potřebných míst a osob je zákazníkovi nabídnuta také pomoc týkající se samotného obchodování s kryptoměnou. SentCrypto sděluje potřebné rady a tipy, které ochraňují zákazníka před podvodným jednáním, a zvyšuje vzdělanost v oblasti financí.

Platforma je přizpůsobena hlavně potřebám zákazníka, takže ji lze využít kdekoli. S použitím kryptoměny nebudete svázání běžnými platebními prostředky a ochráníte své finance před podvodným jednáním neseriózních krypto obchodníků. Navíc vás čekají bonusy, cenné informace a odměny.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712