Kamír hlásí nový ceník i prospekty pro chovatele

Chovateský e-shop na prospekty nezanevřel
Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 15.4.2015 | Zemědělství, ekologie

České Budějovice (Pressweb) - Jaro s sebou přináší novou chovatelskou a zemědělskou sezonu. A stejně jako v minulém roce, vyšel i letos v březnu nový katalog e-shopu Kamír.cz.

Katalog s ceníkem na internetu, a k čemu?

Kamir.cz je jeden z nejúspěšnějších chovatelských e-shopů. Každoročně hlásí nárůst tržeb. Jaký má pro něj smysl vydávat katalog? Je třeba si uvědomit, že potřeby pro chov hospodářských zvířat nemusí být ve všech případech snadno a přehledně prezentovatelné na webu. Pro daleko lepší informaci může posloužit tištěný nebo elektronický katalog, na kterém je větší možnost představit vztahy mezi jednotlivými produky, přidat přehledná schémata a tabulky.

Zákazníci jsou navíc na chovatelský ceník zvyklí a vyžadují jej. Proto se katalogový ceník tiskne a přidává do chovatelských časopisů a zasílá stálým zákazníkům. Existuje ale vysoké procento lidí, kteří si jej ve formátu PDF stáhnou přímo do svého počítače, aby si v klidu nastudovali nabídku.

Ceník není jediný

U Kamírů ale nevydávají jenom obecný ceník s chovatelským potřebami. Vychází také ceníky pro jednotlivá odvětví. Už teď vyšel prospekt Elektrické ohradníky, který doplňuje řadu prospektů třeba na téma jezdecké potřeby. Prospekty ve formátu PDF navíc obsahují prokliky do e-shopu pro snadný a pohodlný nákup.

Prospekty jsou ke stažení na infoportálu

Pro své zákazníky provozuje společnost Kamír a Co. speciální chovatelský infoportál, na kterém se vyskytují rady a tipy pro chovatele, představují se tam novinky z oboru chovatelství a chovatelských potřeb a v neposlední řadě jsou zde ke stažení všechny aktuální prospekty.

Cílem je nabídnout chovatelům co nejširší služby: e-shop, zakázkový prodej a výrobu chovatelských zařízení i rady a zkušenosti lidí, kteří chovem a jezdectvím žijí.

 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika