Jaké hry lidé nejčastěji hrají?

Zadavatel: Roman Ernst | 15.4.2014 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Již dávno pryč je doba, kdy byly součástí herního trhu pouze propracované hry, které vyžadovaly špičkové počítače, a byly poměrně složité na ovládání. Dnešní zájemci o hraní totiž vyhledávají hlavně zábavu, a tu jim mohou pomoci dopřát především online hry. Právě ty nevyžadují žádné složité instalace, nastavování, ani nijak extrémně výkonné počítače. A pokud bychom měli být konkrétní, a zmínit, jaký žánr v této oblasti jasně vede, potom to jsou zcela určitě farmářské hry. Jejich princip je jasný, a to snaha o vybudování farmy, která bude úspěšně pěstovat plodiny, chovat zvířata, a za získané suroviny hráč dostane peníze, které může použít k dalšímu rozvoji.

Ne všechny farmářské hry jsou ale zaměřené výhradně tímto směrem. Některé jsou totiž skutečné oddechovky, ve kterých musíte plnit úkoly s touto tématikou. A ani to není vždy něco extrémně složitého. Právě naopak. Vaším úkolem tak může být pochytat hejno slepic, sníst co nejvíce mrkví, nebo třeba získat co nejvíce vajíček. Zkrátka a jednoduše, co vás v souvislosti s farmářskou tématikou napadne, to tento žánr obsahuje. A kde tyto hry hledat? Samozřejmě na jednom z největších webů této oblasti, a to na webu Dejhru.cz. Tam se můžete sami ihned přesvědčit o tom, jak široký výběr máte, a kolik her si vlastně můžete zahrát.

A většina má jedno společné. A to nejenom ono snadné spuštění, ale samozřejmě i velmi jednoduché ovládání, kdy vám stačí často jenom myš, popřípadě i pár kláves. A tak hlavním cílem je skutečně pouze zábava, ale rozhodně se dočkáte i napětí, kdy se budete za každou cenu snažit dostat do dalšího levelu, ke kterému vám chybí jenom kousek. Tak ukažte, že i vy na to máte, a vyzkoušejte farmářské hry, která vás zaručeně ohromí. Ostatně stejně tak, jako obrovské množství hráčů nejenom u nás, ale samozřejmě i po celém světě.

Témata: farmářské hry | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika