Rakousko? Skvělá dovolená plná zážitků!

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.4.2014 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte, kam pojedete na dovolenou? Rádi byste do zahraničí, ale moře Vás tolik neláká? Máte raději přírodu, pořádné hory, zelenou trávu a krásný výhled? Pak by Vaší jasnou volbou měla být dovolená Rakousko! Ať jste zde v létě či v zimě, pořád je na co se dívat. Rakouská příroda nezklame nikoho. Od pěší turistiky přes plavání až po horolezectví. Každý si zde najde to své, to Vám garantujeme! V létě Rakousku vládne cyklistika, v zimě se zase vyplatí dovolená Rakousko ohledně lyžování. Neváhejte již ani minutu a zajeďte si i Vy užít dvou dovolenou do Rakouska, nebudete litovat!

Dovolená v Rakousku může být také skvělá relaxace!

Rakousko nabízí svým návštěvníkům nejen krásnou přírodu, průzračná jezera, vysoké hory či dávku adrenalinu na raftu, ale také pohled na zajímavou architekturu všech dob a rakouské umění. Dovolená Rakousko může být aktivní i odpočinková, u jezera či v horách. Dovolená, kterou si zamilujete. Milovníkům přírody můžeme doporučit návštěvu nejvyšší hory Rakouska, Grossglockneru ve Vysokých Taurách, či návštěvu Neziderského jezera v Burgenlandu, které se může pyšnit statusem největší jezero Rakouska. Pokud patříte mezi ty, co dovolenouRakousku chtějí strávit spíše mezi lidmi, pak nevynechejte návštěvu Vídně, Štýrského Hradce či Salzburgu! Najdete zde neuvěřitelné množství krásných památek a určitě nebudete litovat!

Ptáte se ovšem sami sebe, jak se na dovolenou do Rakouska dostanete? Vyzkoušejte služby cestovní kanceláře Color Travel! Tato cestovní kancelář pořádá zájezdy a dovolené v Rakousku a Vy tak budete určitě spokojeni. Kam všude Vás navíc tato cestovní kancelář může zavést? Jedná se například o:

  • Salcbursko
  • Horní Rakousko
  • Korutany
  • Štýrsko
  • Tyrolsko
  • A mnoho dalších míst!

Neváhejte a vydejte se i Vy na cestu s Color Travel, nebudete litovat, to Vám garantujeme! Sám majitel cestovní kanceláře říká: „ Narůstající počet našich spokojených zákazníků svědčí o stále větší oblíbenosti této blízké destinace jak v létě, tak především v zimě.“

Témata: Dovolená Rakousko | Region: Rakousko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300