Svatba na facebooku?

Ano, ale i elegantní svatební přání
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.3.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Myslíte si, že svatba spočívá jen v tom zvládnout obřad a dobře se na hostině najíst a napít? To byste to pěkně odbyli. Dnešní svatba je už hodně sofistikovaná záležitost. Samozřejmě, že musíte myslet na dobré jídlo a pití, ale svatba potřebuje i svoji komunikační aktivitu. Ačkoliv si na svatbu založíte facebook, stále populární je tradiční svatební oznámení. Pro vaše přátele to naopak znamená, že musí adekvátně reagovat. K tomu slouží elegantní svatební přání. Musíte myslet na výběr správného papíru, vhodný text, protože to vše dohromady ukazuje, jak si svých známých či přátel vážíte.   

Elegantní svatební přání je jako dárek

Poslat či věnovat elegantní svatební přání je nejenom dárek, ale i duchovní podpora významného životního kroku. Víte, že si novomanželé často svatební přání čtou a probírají, jak se na ně jejich přátelé dívají?  Elegantní svatební přání má stejnou váhu jako svatební oznámení. A podle tradic musí svatební přání odpovídat stylu a charakteru svatebního oznámení. Když dostanete elegantní svatební oznámení, sluší se také poslat elegantní svatební přání. Svatba má své zvyklosti a ty je třeba ctít.

Pro svatební přání vyberte vhodný text i styl

Víte, že kdysi se novomanželé brali i třeba v pracovních montérkách? To byla ovšem jiná doba, která počítala s tím, že děti nebudou vychovávány v rodinách, ale v internátech. Naštěstí to nevydrželo dlouho. Dnes naopak doba přeje okázalým svatbám, protože je to zážitek, který je třeba prožít. Uvidíte, jak vaši přátelé budou komentovat vaše svatební oznámení na facebooku. Kolik laiků dostanete? Takže nezapomeňte na elegantní svatební přání. Vyberte nějaký zajímavý verš, který podpoří emoce u vašich přátel.

 

Témata: svatební přání, svatební oznámení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300