Nechte se hýčkat po celý víkend

Nechte se hýčkat po celý wellness víkend
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.3.2016 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Cítíte se po dlouhé zimě unavení? Máte toho v poslední době moc? Přibývá Vám práce rychleji než ji stačíte zpracovávat? A není na čase si trochu vydechnout. Samozřejmě, na čerpání dovolené není ještě ten nejlepší čas, ale nová energie se dá načerpat i jinak. Velmi příjemně

Wellness víkendy pro dva

České Švýcarsko je jednou z nejkrásnějších oblastí v Evropě a Vy nyní máte jedinečnou příležitost strávit v překrásné přírodě celý víkend a přitom dokonale zrelaxovat. Hotel Ostrov Vás zve na wellness pobyt pro dva, při kterém o Vás bude dokonale postaráno.

Wellness víkend pro dva ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Ostrov v náruči malebné přírody Českého Švýcarska obsahuje nejen ubytování se snídaní, ale užijete si především procedury, které jsme pro Vás přichystali. V ceně wellness pobytu pro dva dostanete i půlhodinovou relaxační masáž z rukou zkušeného maséra.

Dokonalý relax může pokračovat aromaterapeutickou koupelí, kterou si dopřejete přímo na Vašem pokoji a budete si moci vybrat, zda upřednostníte olej či bylinnou sůl. Po celý pobyt budete mít i volný vstup do wellness centra. Naprosto neomezeně si tak užijete nejen bazén, ale i vířivku a dokonale se uvolníte v parní sauně a v klasické finské sauně.

Maximální pohodlí a relax

Nadchli jste se? A to není zdaleka všechno. Svůj pobyt nemusíte trávit jen v hotelu samotném. Hotel Ostrov se nachází v Ostrově u Tisé. Obklopuje ho jedineční scenerie pískovcových skal, lesů a rybníků. Nemůžete najít romantičtější prostředí.

Hotel i okolí Vám nabízejí jedinečnou příležitost dokonale si odpočinout. Chcete-li nejen relaxovat, ale především užít si příjemný čas s partnerem či partnerkou. Není nic snazšího, než Váš pobyt proměnit ve skutečnost. Objednejte si wellness pobyt pro dva v hotelu Ostrov a prožijte naprosto dokonalý víkend.

Témata: wellness víkend pro dva, wellness víkend, víkendové pobyty, víkendové pobyty pro dva | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300