Křídlová vrata automatická – privátní nebo průmyslová?

Křídlová vrata automatická
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.2.2021 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Bez pěkných vrat u domu si už příjemné bydlení nedokážeme ani představit. Už žádné neupravené okolí bez pořádné branky, trávníku a okrasných keřů. Dnes je vjezd k rodinnému domu vizitkou majitele. Ale jak se v nabídce bran a vrat vyznat? Křídlová vrata automatická – privátní se hodí k výstavbě samostatných i řadových rodinných domků. Uplatní se zejména tam, kde je málo místa po stranách vjezdu a není možné tam instalovat posuvné brány. Jejich konstrukce potřebuje, aby alespoň na jedné straně bylo dostatek místa pro zasunutí křídla.

Křídlová vrata automatická – privátní jsou bezúdržbová

Křídlová vrata automatická – privátní se mohou skládat ze stejných křídel nebo jednoho velkého křídla a druhého menšího. Další variantou jsou například skládací vrata nebo teleskopická, u nichž se křídlo zasouvá za druhé.  Křídlová vrata automatická – privátní se otáčejí podél osy pevně ukotveného sloupku se spodní hranou ve výšce několik centimetrů nad zemí, proto není nutné uklízet menší vrstvu sněhu nebo listí ve směru pohybu křídel. To je nezbytné například u pojezdových bran, kde se křídlo pohybuje po kolečkách po zemi. Pokud bydlíte v podhorských oblastech, vždy se vyplatí samonosné brány nebo vrata.

Křídlová vrata automatická – průmyslová musí snést vysokou zátěž

<Křídlová vrata automatická – průmyslová jsou vhodná pro administrativní, obchodní nebo průmyslové areály. Na ně jsou kladeny velké nároky, protože musí být odolná, bezpečná s kvalitním ovládacím systémem. Počítá se s velkým počtem cyklů otvírání a zavírání. Samozřejmostí je dálkové ovládání, ale vzhledem k tomu, že do průmyslových areálů přijíždějí cizí nákladní automobily, je nutná i lidská obsluha. Po ověření totožnosti dopravce, je obsluha dálkovým ovládáním vpustí do areálu. Některé systémy zároveň evidují počty návštěv a registrační čísla automobilů.

 

Témata: křídlová vrata, Pohony bran BFT, automatické brány, pohony bran, brány, vrata | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300