Prodej lešení se vyplatí při celoroční výstavbě

Prodej lešení se vyplatí při celoroční výstavbě
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.2.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Jestliže chcete nahradit staré lešení novým, vyberte se takové, které je moderní, variabilní a dostatečně bezpečné. Takové je například lešení HAKI. Obsahuje díly, z nichž lze sestavit různé moduly pro malé i velké stavby. Prodej lešení zajišťuje firma Promal v Jílovém u Prahy. Dodává i atypické dílce a podlážky HAKI dokáže vyrobit přesně na míru. Děláte dobře, že chcete nahradit staré trubkové lešení moderní sestavou. Nové konstrukce se stavějí rychleji a snadněji a mají současně více bezpečnostních prvků, které zajišťují, aby práce ve výškách byla bezpečnější.

Prodej lešení – fasádní i pojízdné

Prodej lešení je vhodný zejména pro stavební a fasádní firmy, které s ním pracují celoročně. Lešení HAKI, které patří k oblíbeným konstrukcím, se skládá ze sloupků, šroubových noh, příčníků, podélníků, zábradlových rámů, výstupního žebříku, podlahových dílců, závěsné kladky, úhlopříčného ztužení a prvků ukotvení. Další variantou je pojízdné lešení HAKI, které disponuje podvozkem s kolečky. Lze jej použít uvnitř objektů i venku. Základní rozměr je 1,25 x 3,05 metru a maximální pracovní výška je 14,5 metru. Vyberte si firmu Promal, která se na prodej lešení HAKI specializuje.

Lešení nemusíte kupovat. Zkuste pronájem

pronájem lešení. Pokud se podíváte na ceny, zjistíte, že je to výhodné. Navíc pronajímatel vám doveze lešení přímo na místo, případně vám ho také sám sestaví a po ukončení stavby rozebere. Vybrat si můžete z více variant – fasádní nebo pojízdné lešení. Základní modul má délku 3 m, výšku 2,7 m a šířku 1,2 m, při kompletní konstrukci však lešení dosahuje výšky až 35 m.  Pro drobné práce se hodí tzv. kozlíkové lešení, které je stabilní a lze jej postavit do výšky maximálně 3,5 m. íte>

Témata: pronájem lešení, půjčovna lešení, lešení, lešení levně | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300