Nová kolekce svatebních oznámení je tu

Nová kolekce svatebních oznámení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.2.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Slavnostně uvádíme do naší nabídky novou kolekci svatebních oznámení pro rok 2016. Abychom maximálně pomohli našim klientům při výběru krásného a přitom moderního svatebního oznámení, oslovili jsme přední grafiky a designéry se zdánlivě jednoduchým zadáním: Vytvořte pro nás moderní a efektní svatební oznámení, která zaujmou nejen naše klienty, ale především jejich přátele a blízké.

Výsledek snažení oslovených profesionálů nás ohromil a prakticky všechny jejich nápady jsme okamžitě zahrnuli do naší nabídky. Jak se můžete sami přesvědčit, naše nabídka svatebních oznámení pro rok 2016 je skutečně skvostná a vybere si z ní opravdu každý. Neříkáme ale, že vybrat to pravé bude zcela jednoduché, protože všechna nová svatební oznámení jsou skutečně nádherné kousky.

Nabídka svatebních oznámení už ohromila i naši konkurenci a návštěvníky na výstavě v Německu TrauDich Munchen. Výstava vyvolala velký zájem, a to i díky zcela nové laserové technologii pro výrobu náročných tiskovin jako jsou právě svatební oznámení, která nám nyní umožňuje tisknout nejen svatební oznámení až do mimořádně jemných detailů

Samochvála není na jednu stranu nic pěkného, ale na druhou stranu, jak tvrdí klasik, když si to nepochválím sám, nikdo to za mě neudělá. Musíme s drobnou pýchou uznat, že výsledky práce grafiků a designérů nás nadchly. A na našich klientech nyní máme jedinečnou možnost přesvědčit se o tom, že zdaleka nejsme sami.

Plánujete-li tak významnou životní událost, jakou je právě svatba, nechte se oslovit naší novou nabídkou svatebních oznámení. Přesvědčte se sami, že moderní svatební oznámení od nás jsou skutečně skvostné kousky, kterými svým přátelům a známým můžete vyrazit dech. Dejte všem hned od první chvíle najevo, že celý Váš svatební den bude skutečně výjimečný.

 

Témata: svatební oznámení, svatební přání, svatba, oznámení o svatbě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300