Poskytnutí sídla firmy je výhodné pro majitele firmy i pro majitele nemovitostí

Zadavatel: Profispolečnosti.cz s.r.o. | 1.5.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Každá firma musí mít své sídlo, které se zapisuje do obchodního rejstříku. To je podmínka, bez které společnost zapsat do obchodního rejstříku zkrátka nelze. Stále více podnikatelů si uvědomuje, jak je praktické mít sídlo firmy na stálé adrese a nemuset provádět změny v obchodním rejstříku při každém stěhování provozoven či kanceláří. Kvalitní sídlo společnosti, zejména sídlo firmy v Praze, je totiž jedním z předpokladů pro vytvoření dobrého jména společnosti a zvýšení její prestiže. Vedle dobře odvedené práce musí podnikatel myslet i na to, aby ho při případném přestěhování provozoven nebo kanceláří jeho obchodní partneři nebo klienti nehledali, proto je v jeho zájmu rozhodnout se pro kvalitní sídlo a během existence firmy ho pokud možno neměnit. Kromě toho je výhodou sídel firem v Praze i menší pravděpodobnost kontrol z finančních a správních úřadů.

Proto je zde naše výhodná služba poskytnutí sídla firmy.

A co majitelé nevyužitých nemovitostí? Ti mohou nechat svou nemovitost, aby si na svůj provoz sama vydělala! Každá nevyužitá nemovitost může svému majiteli přinést i pasivní výdělek.

Podmínkou je, aby nevyužitá místnost nebo budova měla vlastní číslo popisné. Pak nám ji můžete nabídnout pro umístění sídla společností – společností s ručením omezeným nebo akciových společností. Na jednu adresu lze naprosto legálně umístit neomezené množství sídel. Pro majitele nemovitosti tím nevzniká žádné riziko.

Jsme spolehlivý prostředník!

Pokud se majitelé nemovitostí obrátí na firmu Profispolečnosti.cz, nemusejí se obávat žádného rizika. Profispolečnosti.cz zprostředkují majitelům nemovitostí možnost bezpečného výdělku a podnikatelům možnost získání sídla. Postarají se o veškeré administrativní náležitosti a ohlídají možná rizika.

Pokud majitel nemovitosti projeví-li zájem o zhodnocení své nemovitosti tím, že nám je dá k dispozici pro umístění sídla firem, požádáme ho o poskytnutí písemného souhlasu s umisťováním sídel společností na jeho adrese s přesným číslem popisným a vymezením prostoru pro tuto formu spolupráce. Nemovitost pak bude nutno označit jmény společností, které si zde zřídí svá sídla.

Majitelé nemovitostí tak získají pasivní příjem, který může každý měsíc vzrůstat. Výše poplatků za poskytnutí sídla firmy se liší podle umístění sídla. Nejdražší sídla firem jsou v Praze a velkých městech obecně, dražší jsou vždy sídla, která jsou něčím atraktivní – kvalitní adresou v centru města nebo v dobré čtvrti, sousedstvím s jinými prestižními firmami nebo třeba dobrou dopravní dostupností.

Témata: poskytnutí sídla firmy, poskytnutí sídla společnosti, virtuální sídlo firmy

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 12
170 00 Praha 7
Česká republika
info@profispolecnosti.cz
Tel: +420 775 387 744