Praktické reflexní prvky a oblečení seženete z pohodlí vašeho domova

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 15.12.2017 | Průmysl, energetika

Určitě ani vám neunikla nová vyhláška, která dává chodům povinnost nosit reflexní prvky mimo obec za zhoršené viditelnosti. Za tu se považuje nejen tma, ale třeba i šero nebo mlha. Jakmile se ocitnete na neosvětleném místě, kde jezdí auta, musíte být pro řidiče vidět. Jinak hrozíte, že vám bude udělena pokuta, v tom horším případě pak riskujete své vlastní zdraví, které má každý z nás jen jedno.

Myslete na svoji bezpečnost

Jak jsme již zmínili výše: zdraví má každý z nás jen jedno, proto je potřeba o něho pečovat a zbytečně neriskovat. Na vaše bezpečí myslí i e-shop rucedozadu.cz, ve kterém najdete mimo jiné zboží i reflexní oblečení a doplňky, díky kterým budete vidět. Nabízí reflexní produkty určené jak pro dospělé, tak i pro děti. Proto zde můžete pořídit vesty nebo oděvy pro celou rodinu a postarat se tak o to, že všichni budete na neosvětlených cestách vidět.

Reflexní vesty nabízí vícero využití

Reflexní vesty se hodí nejen pro případ, kdy se pohybujete mimo obec nebo město za zhoršené viditelnosti. Představují i nedílnou součást povinné výbavy do auta, kdy každý řidič musí mít minimálně jednu vestu pro sebe kdykoli k dispozici - ideálně pak pro všechny spolujezdce. Reflexní vesty se vyrábí nejen v tradiční neonově žluté barvě, ale dají se pořídit i vesty oranžové nebo takové, které kombinují hned několik barev.

Reflexní oděvy jsou praktické i pohodlné

Pokud to chcete vzít z úplně jiného konce, zaměřte svou pozornost na reflexní oděvy. Ty jsou nejen praktické, ale i pohodlné. K jejich výrobě se používají kvalitní materiály, které nejsou neforemné a příjemně se nosí. Reflexní oděvy mají výrazné barvy a nechybí jim reflexní plochy nebo proužky, které slouží pro lepší viditelnost na okrajích vozovky nebo zkrátka tam, kde je hůře vidět a kde by vás řidiči mohli přehlédnout.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667