Správa dedikovaných serverů – jistota ochrany i servis

Správa dedikovaných serverů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.12.2016 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Máte stále problémy s kapacitou vašich serverů a jejich servisem? Vadí vám, že vaši IT pracovníci požadují výkonnější stroje a další náklady na jejich provoz?  Osvoboďte se od celého náročného IT zázemí. Svěřte servery odborné firmě. Využijte službu správa dedikovaných serverů. Jde vlastně o pronájem serveru nebo více serverů. Nemusíte kupovat drahé zařízení, školit obsluhu a zajišťovat si nákladný servis. O vše se postará odborná firma neboli správa dedikovaných serverů. Tuto činnost vykonává například společnost VS Hosting, která vlastní na 8 000 serverů a je v současnosti nejmodernějším datacentrem ve střední Evropě.

Váš server je umístěn v nejmodernějším datacentru

Správa dedikovaných serverů zajišťuje veškeré práce spojené s hardware. Základem je pronájem serveru. O činnost serveru na úrovni hardware se zcela stará pronajímatel. Zjišťuje provoz, dostatečný zdroj energie, v případě výpadku dostatečnou zálohu. Opravuje hardware a poskytuje servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Firma, která si dedikovaný server pronajala, se zabývá jen softwarem, to znamená, že se stará o instalaci operačního programu, vyladění, provoz aplikací a všech databázových a emailových služeb. Pronájem serveru snižuje firmám náklady na vybavení i obsluhu.

Pronájem serveru snižuje vaše náklady a zvyšuje bezpečnost vašich dat

Správa dedikovaných serverů je výhodná i proto, že k dispozici jsou zařízení IT s nejmodernější certifikací TIER 4. Takto klasifikované datacentrum má dostupnost 99,99 procent, to znamená, že výpadek je maximálně 15 minut ročně. Energetickou spolehlivost zajišťují zdvojené UPS baterie, zdvojené generátory i zdvojená trafostanice. Zdrojem bezpečnosti je účinné a efektivní chlazení. Klasifikace TIER 4 dokládá i ochranu budovy před zničením či útokem. Pronájem serveru v takovém středisku zajišťuje naprostou bezpečnost a nepřetržitou kontinuitu provozu. 

 

Témata: pronájem serverů, dedikované servery, správa dedikovaných serverů, servery | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300