Novoroční přání na poslední chvíli

Novoroční přání
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.12.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Sháníte na poslední chvíli novoroční přání? Rádi byste rozeslali svým přátelům a blízkým to nejkrásnější novoroční přání, ale bojíte se, že to nemůžete stihnout, jelikož jste vše nechali na poslední chvíli? Máme pro Vás téměř dokonalé řešení! Společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. se nezabývá pouze tiskem svatebních pozvánek a oznámení, ale také výrobou těch nejkrásnějších novoročních a vánočních přání!

Společnost Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. si pro Vás připravila opravdu rozsáhlou nabídku novoročenek a vánočních přání, ze které můžete vybírat. Jedná se o několik desítek kousků, mezi kterými určitě naleznete podle Vás to nejkrásnější novoroční přání, uvidíte! Jedním z mnoha krásných kousků je například novoročenka na zlatém perleťovém papíře se zlatým, stříbrným a duhovým tiskem. Je zde krásný kontrast barev novoročního přání, který je jemně doplňován zlatým vánočním nápisem a stromečkem. Ten je natisknutý duhovou a stříbrnou lesklou barvou. Uvnitř blahopřání se nachází vlepený hnědý papír. Toto novoroční přání si můžete objednat nejen se standardním či vlastním textem, ale také bez textu. Na přání společnost dotiskne navíc vlastní text či logo a je schopná dodat také atypickou obálku, do které můžete přání pohodlně uložit.

S touto firmou se můžete spolehnout nejen na rychlost dodání novoročních přání, ale také na jejich opravdovou kvalitu a precizní tisk. Novoročenky od nich Vám bude každý závidět! Navíc jsou za skvělou cenu, což se opravdu vyplatí. V případě zájmu je možné vytvořit také přání dle individuálních požadavků. „Blahopřání od nás je skvělá forma jak poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci, či svým blízkým popřát vánoční svátky plné pohody a radosti. V případě, že si objednáte dotisk textu dle vlastního přání, je pro nás samozřejmostí zaslání grafického náhledu spolu s cenovou kalkulací na odsouhlasení,“ dodává majitel společnosti Pamas Bohemia Uherský Brod s. r. o. Neváhejte a obraťte se na profesionály i Vy!

Témata: novoroční přání, novoroční blahopřání, novoročenky | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300