Vyberte si palety

Vyberte si palety u nás
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.12.2015 | Služby

Praha (Pressweb) - Pokud přepravujete větší objem jakéhokoliv zboží, budete potřebovat přepravní palety. Na jejich přepravu jsou připravena veškerá logistická centra, všichni speditéři. Většinu průmyslově vyráběného zboží není ostatně možné převézt jinak než na přepravních paletách.

Existují dva druhy standardních palet, mezi kterými si budete nejpravděpodobněji vybírat. Jsou jimi standardní dřevěné palety a EUR palety. Rozdíl mezi nimi se nepozná ani tak na první pohled, jako spíš při stanovení jejich použití.

Standardní dřevěné palety i EUR palety mají typizovaný rozměr 1200 x 800 milimetrů a stanovenou maximální únosnost až 1500 až 4500 kilogramů. Technické normy vyžadují možnost umístění tří vrstev paletovaného zboží nad sebou o hmotnosti 1500 kilogramů. Spodní paleta tedy musí odolat váze čtyři a půl tuny.

Standardní dřevěné palety se od EUR palet liší požadavky na další vlastnosti. Platí přitom, že normy na EUR palety jsou přísnější. Pokud přepravujete zboží v rámci republiky, jsou standardní dřevěné palety pro svou nižší cenu vhodnější volbou, stejně tak i v případech, kdy se Vám palety po předání zboží nevracejí.

Pokud potřebujete obchodovat se zahraničím, zvolte pro přepravu zboží typizované EUR palety. EUR palety os těch standardních poznáte podle vypálených registračních znaků výrobce palety. EUR palety totiž mají své licencované výrobce, kteří garantují jejich kvalitu. Všechny potřebné údaje najdete vypálené na boku EUR palety.

Použitím EUR palet zajistíte bezproblémovou přepravu po celé Evropě. Kromě standardních typů palet existují samozřejmě méně časté i atypické druhy palet. S jejich nákupem, případně s výrobou na zakázku, Vám rádi poradí naši specialisté. Jsme tady, abychom Vám pomohli s přepravou Vašeho zboží. Obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem či požadavkem.

 

Témata: palety, paleta, výkup palet, palety dovoz, poškozené palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300