Co pod stromeček chovatelům zvířat a milovníkům koní?

Tipy na vánoční dárky
Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 15.12.2014 | Sport, volný čas, zábava
Hrneček z chráněné dílny s obrázkem koníka
Autor fotografie:
Kamir & Co.

České Budějovice (Pressweb) - Možná máte v rodině domácího mazlíčka, možná farmáře. Jaké dárky dát koňákovi nebo chovateli? Přinášíme několik tipů z chovatelského e-shopu Vše pro farmu.

Dárky pro koňáky

Jezdci a milovníci koní jsou vděčnou skupinou. Pořád jim něco chybí, pořád by něco potřebovali, neustále se něco opotřebovává. Je tedy snadné přijít s tím, že by se jim líbily nějaké jezdecké potřeby. Levně je seženete v obchodě Vše pro farmu.

 

Dárky pro koně nebo jiná zvířata

U psů a koček se vždycky hodí koupit nějakou hračku. A nemusí stát majlant, stačí plyšová myš nebo umělá kost za pár korun. Nebojte se, pes ani kočka se na cenovku nedívají! Ale ani ostatní zvířata nemusí přijít zkrátka. Můžete jim koupit zdravé mlsání – třeba mls pro koně nebo pro hlodavce.

 

Hrnečky od hendikepovaných

Pokud nevíte, co přesně darovat, darujte dobrý skutek. V e-shopu Vše pro farmu si nechali vyrobit hrnečky s obrázky kraviček a koníků. Vyrobili je hendikepovaní lidé, kteří pracují v chráněné dílně. Dobročinný dárek nepotěší jen toho nejkrutějšího cynika, u ostatních lidí se úspěch vždycky dostaví.

 

Darujte poukaz a nechte obdarovaného vybrat si svůj dárek

Tohle máte bez námahy. Místo složitého zjišťování a vymýšlení prostě koupíte dárkový poukaz. Obdarovaný si pak sám vybere, za co chce peníze utratit. Nemůžete se splést a všichni se vyhnete trapným chvilkám, kdy jeden tvrdí, že má radost a druhý vidí, že to ten první říká jen tak…

 

Nakupte včas

Poslední rada na závěr. Při nákupu dárků v e-shopech dávejte pozor na to, kdy dárky dorazí. Slušné internetové obchody garantují dodání dárků pod stromeček a uvádí datum, do kdy to Ježíšek všechno stihne.  V obchodě Vše pro farmu můžete dárky bez obav objednávat do 17. prosince. Do té doby máte jistotu, že se vaše dárky dostanou na místo včas.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika