Sticky Password 7.0 – správce hesel s cloudovou synchronizací nově i pro Android a iOS

Zadavatel: Lamantine Software a.s. | 20.11.2013 | Telekomunikace, IT

Brno (Pressweb) - Společnost Lamantine Software vydává novou verzi  Sticky Password – software pro správu hesel a vyplňování online formulářů. Sticky Password nyní nabízí bezpečnou synchronizaci různých typů mobilních zařízení a počítačů s operačním systémem Windows.

Mezi důležité nové funkčnosti patří: podpora operačních systémů Android a iOS včetně uživatelského rozhraní individuálně vyvinutého pro telefony i tablety; bezpečná cloudová synchronizace a zálohování zajišťující vždy aktuální data na všech zařízeních; zabezpečený webový portál určený pro správu zařízení, záloh a licencí a vylepšená desktop aplikace pro Windows.

I nadále zůstává k dispozici verze produktu bez cloudové služby, která má základní funkčnosti shodné s cloud verzí, a to: automatické přihlašování na weby a do aplikací; vyplňování registračních formulářů; generátor náhodných hesel, šifrování dat pomocí algoritmu AES 256; bezpečné uložení osobních poznámek a přenosnou USB verzi.

Sticky Password je ideálním správcem hesel a pomocníkem pro automatické vyplňování formulářů na dnešním internetu. Díky němu si uživatelé již nemusí pamatovat desítky složitých hesel ani ztrácet čas vyplňováním registračních formulářů. Protože uživatelé nikdy nezadávají svá hesla, nebo jiné informace ručně, jsou tyto údaje chráněny před phishingem a keyloggery.

„Technologie Sticky Password“, jak uvedl ředitel společnosti Petr Bílek, „je respektována po celém světě a to nejen domácími uživateli. Pro svá řešení zabývající se správou hesel ji licencuje např. Kaspersky Lab (www.kaspersky.com). Přidáním podpory mobilních zařízení umožňujeme našim uživatelům mít svá data k dispozici vždy a všude.“

Na adrese https://www.stickypassword.com/cs/podpora/ke-stazeni lze najít ke stažení 30-ti denní zkušební verzi tohoto produktu. Zaváděcí cena ročního předplatného pro jednoho uživatele je 222 Kč.

 

O Lamantine Software

Lamantine Software a.s. se specializuje na vývoj aplikací v oblasti počítačové bezpečnosti. Cílem firmy je vývoj výjimečného softwaru, který bude nejen praktický a užitečný, ale zároveň i uživatelsky přívětivý. Ve společnosti Lamantine Software, uplatňují své znalosti zkušení specialisté z oboru informační bezpečnosti.

Témata: Lamantine Software, Sticky Password | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Lamantine Software a.s.
Rostislavovo nám. 12
612 00 Brno
Česká republika
petr.bilek@stickypassword.com
Fax: +420 511 126 450
Tel: +420 511 126 450