Virtuální servery Coolhousing: Nové možnosti za stále skvělé ceny

Zadavatel: Coolhousing.net | 6.11.2013 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Společnost Coolhousing rozšiřuje svou nabídku virtuálních serverů. Zákazníci dostanou na výběr z více hardwarových konfigurací a k tomu navíc možnost rozšiřovat každý základní tarif o příplatkovou kapacitu RAM nebo pevného disku.

Jednou z priorit společnosti Coolhousing je poskytování služeb na platformách, které vždy odpovídají nejen technologickým, ale i obchodním požadavkům zákazníků. Pro splnění tohoto cíle provádí Coolhousing pravidelné upgrady svých technologií. Tento podzim se nesl ve znamení výrazného upgradu virtualizačních nodů, které nyní umožní navýšit výkon stávajících VPS. Přechod z předchozí generace VPS je přitom pro zákazníky zdarma.

Aktuální nabídka VPS nejen vylepšuje parametry, ale také přináší novou konfiguraci virtuálního serveru na platformě Windows, která byla sestavena v reakci na četné žádosti zákazníků tak, aby výkonnostně i cenově zapadala mezi dvě dosavadní.

V základních konfiguracích VPS Start a VPS Windows došlo k navýšení dostupné kapacity operační paměti na rovné 2 GB. VPS Start standardně vybavujeme jedním procesorovým vláknem o taktu 1500 MHz, VPS Windows má stejně rychlá vlákna dvě. Diskový prostor je v obou případech 30 GB. VPS Start vychází standardně na 290 korun měsíčně. VPS Windows včetně licence operačního systému Windows Server pak na 310 korun měsíčně. V obou případech je první platební období za akční cenu 203, resp. 217 korun, první platební období přitom může být až prvních 12 měsíců!

Střední konfigurace VPS Standard a VPS Windows Standard se opět liší především počtem dostupných procesorových vláken. Linuxový virtuální server nabízí dvě, na platformě Windows jsou dostupná tři vlákna, vždy o taktu 1800 MHz. Operační paměť je v obou případech 4 GB, kapacita pevného disku také shodně 50 GB. V této konfiguraci už není cena licence operačního systému tak významnou položkou jako u VPS Windows Start, což umožňuje nabízet VPS Standard a Windows Standard za shodnou cenu 590 korun měsíčně. V prvním platebním období navíc dosáhnete až na 413 korun měsíčně.

Špičkové tarify VPS Business a VPS Windows Business se již neliší počtem dostupných výpočetních vláken, ale jejich taktem. Obě varianty nabídnou tři procesorová vlákna, VPS Business o taktu 2100 MHz, VPS Windows Business ještě o 300 MHz více. Kapacita RAM, pevného disku i cena jsou opět shodné: Operační paměti bude mít váš server k dispozici 8 GB, diskového prostoru 100 GB. Cenu této vysoce výkonné konfigurace se podařilo udržet pod 1000 korunami měsíčně, kdy běžná nabídka činí 990 korun, v prvním platebním období zaplatíte dokonce jen 693 korun za měsíc.

Všechny konfigurace VPS nyní přichází s možností navýšení kapacity RAM anebo pevného disku za drobný poplatek. U VPS Start si za 50 korun měsíčně můžete přikoupit 20 GB místa na disku, VPS Standard vylepšíte o 1 GB RAM a 30 GB místa na disku za 150 korun měsíčně a VPS Business o rovné 2 GB RAM a 50 GB místa na disku za 200 korun měsíčně. VPS Windows naroste o 1 GB RAM a 20 GB místa na disku, pokud připlatíte 100 korun, VPS Windows Standard o 30 GB místa na disku za 50 korun a konečně VPS Windows Business o 50 GB místa na disku za 75 korun za měsíc.

„Přechod na aktuální tarify VPS je pro zákazníky dosavadní nabídky VPS 2013 zdarma. Protože vylepšení parametrů VPS vyžaduje restart VPS, provádíme jej na vyžádání,“ vysvětluje Jiří Dvořák, senior sales manager Coolhousingu. Pro získání některého z aktuálních tarifů stačí napsat e-mail na adresu info@coolhousing.net. "Nová nabídka virtuálních serverů odráží požadavky našich zákazníků, kteří požadovali středně výkonnou variantu mezi dvěma dosavadními a zároveň vychází z našeho odhodlání vždy nabízet ta nejlepší technologická řešení. To nám umožnilo s aktuálním upgradem virtualizačních serverů navýšit parametry VPS i stávajícím zákazníkům,“ uzavírá Jiří Dvořák.

Nabídku virtuálních serverů Coolhousingu najdete na webu společnosti (http://www.coolhousing.net/vps-virtualni-privatni-server.html). Při objednávce nezapomeňte využít akční ceny na první fakturační období.

Témata: virtuální servery, počítače, firmy, Coolhousing | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Coolhousing.net

Vinohradská
130 00 Praha 3
Kontaktní osoba: Jiří Dvořák, DiS.
Senior Sales Executive
jiri.dvorak@coolhousing.net
+420 775 310 929
Obrázek uživatele coolhousing
Nabídku společnosti Coolhousing tvoří virtuální servery, dedikované servery, managed servery a v neposlední řadě klasický serverhousing. Dále nabízíme širokou škálu hostingových služeb. Neexperimentujte a spolehněte se na odborníky z datacentra Coolhousing.Tým společnosti Coolhousing Team tvoří... vice ›
COOLHOUSING s.r.o.
Vinohradská
130 00 Praha 3
Česká republika
info@coolhousing.net
Tel: +420 777 310 000