Revize plynových zařízení Karma a Mora jsou důležité

Revize plynových zařízení Karma a Mora
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.1.2020 | Služby

Určitě nedáte dopustit na průtokové ohřívače nebo topidla značek Karma a Mora. Je to pochopitelné, tyto výrobky jsou spolehlivé, vydrží léta v provozu a vyžadují jen minimální péči. Důraz klademe na slovo „péči“. Pokud si plynových spotřebičů nebudete vůbec všímat, přijde chvíle, kdy selže a věřte tomu, stane se to v nejméně vhodné chvíli. Určitě bude mrznout a vám nepůjde topidlo. Nebo budete mít malé děti na hlídání, a ohřívač vody bude mimo provoz. Důležité jsou proto pravidelné kontroly a revize plynových zařízení Karma a Mora.

Revize plynových zařízení Karma a Mora každé tři roky

Co to znamená kontroly a revize plynových zařízení Karma a Mora? To je ta minimální péče? Ano, Když si každý rok objednáte technika, který zkontroluje vaše zařízení, vyčistí karmu od spalin a vymění díly, které by se brzy porouchaly, nestojí to mnoho a máte jistotu, že přístroj bude celý rok bezvadně fungovat. Pokud však nastane náhlá závada, znamená to shánět opraváře, který zrovna nemá čas a vždy to trvá několik dní, než budete mít klid. S takovou péčí vám vaše plynové spotřebiče vydrží opravdu dlouho. Takže nezapomínat – kontroly a revize plynových zařízení Karma a Mora.

Bez revizní zprávy vám škodu pojišťovna nezaplatí

Nedokážete si představit, co znamená revize plynových zařízení Karma a Mora? Revize se dělí na vstupní a provozní. Kromě vstupní, která se provede při uvedení spotřebiče do provozu, mají být provozní revize každé tři roky.  Revizní technik zkontroluje, zda jste opravil, co vám minule doporučil a udělá zevrubnou prohlídku všech spojení, zda někde neuniká plyn. Zkontroluje těsnost spojení a funkce jednotlivých dílů. Zjištěné závady popíše i z hlediska jejich bezpečnost a spolehlivosti na provoz. Výsledkem je revizní zpráva. Je důležitá pro pojišťovnu, pokud nastane nějaká porucha, která způsobí velkou škodu.

Témata: Mora, karma, revize plynu, revize plynových zařízení, technická kontrola plynového spotřebiče | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300