Posuvná brána – záruka pohodlí i větší bezpečnosti

Posuvná brána
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.1.2018 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Vše ve jménu pohodlí. To je naše krédo i při výstavbě rodinného domu. A netýká se to jen interiéru. Chceme rychle a pohodlně vyjet z garáže a z domu. Umožní nám to posuvná brána. Ty tam jsou doby, kdy jsme museli pořád vylézat z auta a otvírat a zavírat vrata. Dnes to za nás udělá technika. Stačí si do oplocení kolem domu instalovat automatickou bránu, která se na elektromagnetický impuls sama otevře a zavře. K tomu, abychom si mohli nechat posuvnou bránu instalovat, potřebujeme jen více prostoru na jedné straně plotu, kam se brána zasune.

Posuvné brány jsou samonosné nebo na kolejnici

Když uvidíte posuvné brány v provozu, už nic jiného nebudete chtít. Je to skutečně velmi pohodlné. Stačí zmáčknout dálkový ovladač a brána se začne otevírat. A nemusíte se bát, že by se brána předčasně uzavřela a poškodila vůz. Brání tomu infračervený paprsek, který kontroluje prostor mezi křídly vrat. Posuvná brána se pohybuje po kolejnici pevně připevněné k zemi. Další variantou je samonosná brána, která se pohybuje po vozících připevněných k betonovému bloku. Posuvný díl se pohybuje nad zemí. Tento typ brány je výhodný v místech, kde bývá často sníh.

Pohony bran snadno ovládáte na dálku

Posuvné brány se instalují u rodinných domů i u velkých průmyslových či administrativních objektů. Zaměstnanci jsou vybaveni kódem a bránu ovládají prostřednictvím mobilního telefonu. Firma tak ušetří za vrátného. V případě vjezdu cizích vozidel je možné ovládat bránu z uzavřené místnosti. Tím se zvyšuje zabezpečení objektu před vniknutím nežádoucích osob. Pohony bran jsou buď elektromechanické, nebo hydraulické. Hydraulický pohon se používá u bran s větší hmotností. Brána se při otevírání pohybuje plynule a před uzavřením sama přibrzdí, takže uzavření je tiché a neruší sousedy. 

 

Témata: posuvná brána, automatická posuvná brána, brány, posuvná vrata, vrata | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300