Joomla hosting podporuje oblíbený redakční systém

Joomla hosting podporuje oblíbený redakční systém
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.1.2018 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Firmy, které se zbavují vlastních IT oddělení a vše chtějí nechat na hostingu, často nevědí, zda budou moci sami obstarávat práci ve svém programu. Chtějí, aby mohli sami požívat redakční systém, případně v něm dělat sami změny. Jde jim o tzv. joomla hosting. Joomla je oblíbený redakční systém, který obsahuje spoustu modulů, jež lze přidávat postupně podle toho, jak se váš program rozšiřuje. Proto firmy vyžadují, aby hostingová služba byla kompatibilní s tímto systémem, reagovala na jeho aktualizace a byla schopná jej aktualizovat a vylaďovat.

Php hosting – to je platforma pro nerozšířenější programovací jazyk 

Když žádáte joomla hosting, často se setkáte s výrazem php hosting. To znamená, že daná služba využívá programovací jazyk php. V současnosti je to nejrozšířenější programovací jazyk webu. Je určen k tvorbě textů, grafiky, podporuje přístup k většině databázových systémů, zvládá řadu internetových protokolů. Je v podstatě jednoduchý a má bohatou zásobu funkcí, proto je mezi programátory velmi oblíbený. Většina hostingových služeb je vystavěna na platformě php. Málokdo také ví, že jazykem php jsou vytvořeny velké internetové projekty, jako je internetová encyklopedie Wikipedia nebo Facebook.

Server hosting umožňuje snížit náklady na počítačovou techniku

Server hosting se v současnosti stává výhodnou alternativou k provozování malých serverových středisek v jednotlivých firmách. Udržovat vlastní oddělení s výkonnými a nejmodernějšími servery, tedy stroje s dostatečnou kapacitou a rychlostí včetně energetických záloh, je finančně nákladné. To si uvědomují jak malé, tak i velké firmy, proto přecházejí na hosting. Firmy nabízející hostingovou službu už disponují datovými centry, která splňují veškeré požadavky na výkonnost, bezpečnost i jistotu nepřetržitého provozu. Novinkou jsou například cloud servery, které mají garantovaný výkon, maximální bezpečnost a neomezenou kapacitu. 

 

Témata: joomla hosting, hostingové služby, joomla, server hosting | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300