Plechy s rýhou nebo slzou se uplatní zejména ve výrobních provozech

Plechy s rýhou nebo slzou
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 15.11.2021 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Rýhované plechové desky nebo s plastickým vzorem ve tvaru slzy? I takové jsou plechy v nabídce hutního materiálu. Tyto výrobky slouží především jako nášlapné kovové desky na schodištích, ve výrobních a průmyslových provozech, protože zmenšují riziko uklouznutí. Nabídka plastických vzorů pro plechové desky je však mnohem větší, a vždy záleží na konkrétním požadavku. Atraktivitu některých vzorů využívají designéři a stále častěji se s nášlapnými kovovými deskami můžete setkat na schodištích soukromých obytných prostor.

Plechy se hodí jako střešní krytina i pro opláštění

Kromě plechů s plastickými vzory jsou v nabídce hutního materiálu hladké plechy černé, tenké, tlusté, pozinkované, vlnité či trapézové. Mají široké využití, uplatní se v karosářském průmyslu, nebo jako kryty strojů a zařízení. Plechy jsou výbornou střešní krytinou, protože jsou pevné, nepropustné a odolávají povětrnostním podmínkám. Aby se zvýšila jejich odolnost vůči korozi, jejich povrch se upravuje nátěrem, pozinkováním nebo plastem. Takto upravené krytiny jsou prakticky nezničitelné a bezúdržbové. Vzpomínáte si, jak se staré plechové střechy musely pomalu každých deset let natírat barvou? To už neplatí.  

Ploty z tahokovu jsou jako umělecký výrobek

Pokud se podíváte na skladové haly na okrajích měst, vidíte, že některé mají nejenom plechovou střechu, ale i celý plášť. Jde o tzv. sendvičové panely, které se dodávají jaké díly a obsahují už izolační vrstvy. Při instalaci takového pláště už není potřeba žádného zateplování, stěny jsou už hotové. V nabídce hutního materiálu jsou také plechy děrované a tzv. tahokov. Jeho výroba spočívá v děrování a poté v natahování plechu. Tím vznikají různé tvary ok. Tyto výrobky se uplatní jako umělecké ploty nebo designové stěny.

 

Témata: plechy, rýha a slza, hutní materiál, tahokov | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300