Prodej, zapůjčení i servis nádrží na naftu na jednom místě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.9.2021 | Auto-moto, logistika

Nádrže na naftu jsou užitečným doplňkem vozového parku každé dopravní společnosti. Dokáží ušetřit spoustu času při tankování do vozů, ale zároveň i zdokonalit administrativu a finanční dohled nad společností.

Profesionální společnosti jako eurotankdiesel.cz vám v rámci svých služeb mohou nabídnout mnohem více, než jen samotná prodej nádrže. V nabídce je například i její vypůjčení nebo pravidelný a přednostní servis.

Půjčení nádrže na naftu využívá stále více firem

Jsou druhy podnikání, u kterých vám zkrátka postačí přístup k palivu pouze na vymezené období. Jednou z možností je například velká stavba bez přísunu energie, nebo sezonní práce jako mohou být například úpravy polí u zemědělců. Celý systém půjčování nádrží je nastavený na přesně dané termíny. Počítá se tedy s tím, že víte od kdy do kdy budete nádrž potřebovat. Cena zde zohledňuje fakt, že se vám nevyplatí koupě nádrže a proto je pronájem reálné ceně nádrže na míle vzdálený.

Servis pro všechny případy

Nádrže na naftu rozhodně nepatří mezi zařízení, u kterých by bylo jakékoliv poškození na denním pořádku. Spíše naopak je běžné, že se nádrže neporouchají za celou dobu užívání, ale je potřeba pravidelný kontrolní servis. Ten se týká především samotné čerpací soupravy. Pistole mohou časem přestat těsnit a guma na hadicích začne postupně degradovat.

Nejčastějším důvodem kontroly je ale kolkování a kontrola průtokoměru. Pokud palivo dokonce prodáváte, tak se počítá s tím, že je úřadem pravidelně kontrolovaný každý průtokoměr na nádrži, díky čemuž se zajistí jednoznačně „poctivé tankování“. V případě nádrží pro firemní a soukromé užití je kompletní hlídání průtokoměru důležité především pro kontrolování tankovaného objemu, včasné doplňování paliva do nádrže a zabránění únikům do okolí přes čerpací soustavu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667