Ultrazvukové čištění jako fenomén v oblasti čištění kovových materiálů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.9.2021 | Služby

Spousta oblastí podnikání moc dobře zná dilema, kdy je potřeba dokonale očistit kovové materiály, ale zároveň je tady problém s tím, že se mohou během čištění jednoduše poškodit. V některých oborech je to tedy velká komplikace, kterou řeší až příchod ultrazvukové čističky.

Ultrazvuková čistička totiž v sobě snoubí dovednosti, které donedávna dohromady rozhodně nepasovaly. Najednou lze čistit materiály s dokonalou čistotou a zároveň se nemusíte bát toho, že by došlo k poškození. Tyto výhody tak ve vzájemné kombinaci dalece porážejí všechny druhy čištění, které se jinak používali do dnes.

Bezkontaktní čištění, které nemá šanci nic poškodit

Ultrazvukové čističky se vyjímají právě neobvyklou kombinací bezkontaktního čištění, které dokonale eliminuje jakékoliv možnosti poškození povrchů během standardního čištění. Je to tak kvůli tomu, že zde není žádná mechanická část, která by povrch daného předmětu mohla opracovávat.

Vše je uděláno na bázi ultrazvukových vln. Tedy vysokého vlnění, které nejsme schopni vnímat, ale má vysoké účinky. Uvnitř nerezové vany čističky najdete čistící emulze. Ty se přikupují ve specializovaných obchodech jako ultrazvuk.eu a slouží jako další vlna ochrany proti poškození. Emulze samotná je totiž tak chemicky nastavená, aby eliminovala riziko poleptání povrchu a dokáže tím pádem fungovat jako kvalitní prevence.

Dokonalé čištění i v oblasti malých detailů

Emulze, která funguje jako médium pro ultrazvukové vlny, je tekutá a je založená na vodní bázi. To znamená, že dokáže zatéct i na taková místa, na která bychom se jinak neměli šanci žádným běžným nástrojem dostat. Bez rozebrání tak může čistit i vnitřky mechanismů, nebo se starat o citlivé detaily šperků, se kterými je vždy ta nejtěžší práce.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667