Revize a servis plynových kotlů se vyplatí

Revize a servis plynových kotlů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.8.2019 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Také už jste zažili nepříjemnou situaci, kdy vám přestal fungovat plynový kotel a vy jste byli náhle bez teplé vody? A co teprve, když je to uprostřed mrazů a vy si nemáte jak zatopit. Nezbývá než se obrátit na odbornou firmu. Takovým nepříjemným situacím se dá předejít, když dodržujete pravidelné termíny pro revize a servis plynových kotlů. Myslíte si, že ušetříte, když odsouváte pravidelné kontroly? To je velký omyl. Když přijde opravář na porouchaný kotel, bude vás to stát více, než kdybyste dodržovali pravidelné roční kontroly.  Při kontrole vám technik především vyčistí kotel, který se zanáší kouřovými spalinami, a pak prověří funkčnost a stav ostatních dílů.

Revize a servis plynových kotlů – dodržujte doporučené lhůty

Pravidelné revize a servis plynových kotlů vám prodlouží životnost plynového spotřebiče a navíc budete mít téměř jistotu, že zařízení neselže v nejméně vhodný okamžik. Návštěvy technika si určitě naplánujte a zapište si je do vašeho kalendáře. Zapamatujte si, že kontrola se provádí každý rok, v nejhorším případě jednou za dva roky. Na revizi si pozvěte odborníka jednou za tři roky. Ten zkontroluje doporučené úkony z minulé revize a pečlivě ověří, zda na vedení nebo ze spotřebiče neuniká plyn. Nepodceňujte revize a servis plynových kotlů.

Plynoservis Praha – servis 24 hodin denně

Pro revize a servis plynových kotlů se v Praze a Středočeském kraji můžete obrátit na firmu Plynoservis Praha. Disponuje vyškolenými techniky, kteří jsou k dispozici 24 hodin denně. Specializují se na značky Mora, Karma, Moratop a Gamat, ale opraví i další spotřebiče méně známých značek. Když budete dodržovat termíny oprav a revizí, vaše plynové zařízení bude sloužit dlouhá léta. Určitě víte od svých známých, že tyto spotřebiče fungují spolehlivě, ale je nutné se také o ně starat. Takže nezapomeňte – na opravy a kontroly plynových spotřebičů je tady Plynoservis Praha.

 

Témata: revize a servis plynových kotlů, plynové kotle servis, revize a servis plynu | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300