Cloud hosting – využívejte maximální prostor i bezpečnost

Cloud hosting
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.8.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Proč je cloud hosting tak atraktivní? Hostingové firmy, které ve svých datových centrech pronajímají výkonné servery, nabízejí 99,99procentní dostupnost. Znamená to, že se jich nedotknou žádné výpadky elektřiny, protože mají zálohovací zdroj. A když se server porouchá, veškeré funkce přebírá další server. Cloud hosting nemá žádné omezení. Když firma náhle potřebuje větší prostor pro tok dat, další databáze, prostě se úložiště rozšíří. Některé servery se starají o ukládání dat, jiné o provoz aplikací. Kdykoliv je možné instalovat další webovou stránku, pokud už jeden web další soubory nepojme.  

Multihosting znamená více domén pod jedním účtem

Pro firmy, které se starají o více webů, se vyplatí vybrat si z různých forem pronájmu tzv. multihosting. Nemusí zařizovat pronájmy pro každý web zvlášť, stáhnou si weby neboli jednotlivé domény pod jeden účet. Z toho plyne několik výhod. Je to především levnější, dále nové weby se zřizují snadněji a rychleji, a weby mají jednotnou správu. Z jednoho místa se kontroluje redakční systém, kapacita i využívání aplikací. Už nemusíte mít administrátora u každého webu. Nájemce multihostingu má například neomezený počet emailových účtů, neomezený počet domén. O hardware a stabilitu programů a aplikací se starají zkušení odborníci.

Snadná úprava webu s neomezenými možnostmi – joomla hosting

Pro firmy, které si samy obsluhují redakční systém webu, se vyplatí joomla hosting. Joomla je systém určený pro tvorbu i správu webu. Nemusíte znát jazyk HTML či CSS, protože Joomla je editační program. Má obrovské množství komponentů, jimiž lze každý web rozšiřovat, přidávat funkce a další moduly. A možnosti pronájmu tohoto sytému jsou velmi atraktivní. Jde o neomezené množství dat, 99,99procentní dostupnost, bezpečnou správu dat. Upravovat web lze z jakéhokoli místa na světě díky bezpečnému přihlašování.

 

Témata: joomla hosting, Cloud hosting, hosting, joomla, webhosting | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300