Montáž plynových zařízení – nechte je na odborníkovi

Montáž plynových zařízení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.8.2017 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Myslíte si, že většina zařízení v domácnosti je jako stavebnice, kterou můžete sestavit sami? Možná to jde u nábytku, ale montáž plynových zařízení není ten případ. Na to si určitě pozvěte odborníka. U plynových spotřebičů je důležité, aby spoje byly těsné a nedocházelo k úniku plynu. Dnešní normy jsou přísné, proto je nevhodné, aby plynové spotřebiče zapojoval laik. Znáte přece případy, kde kvůli netěsnosti plynového potrubí vyletěl dům do povětří. Technici, kteří přijdou namontovat plynový spotřebič, takové nebezpečí znají. Jsou vybaveni zařízením, které změří, zda všechny přívody a spoje jsou těsné a nedochází k úniku plynu. 

Správná montáž plynových zařízení předejde závadám

Montáž plynových zařízení je většinou spojena s revizí spotřebiče. Jde o vstupní revizi, která prověří všechny spoje a netěsnosti, a také správný chod zařízení. Další revize se provádí vždy každý třetí rok. Pokud se chcete vyhnout nákladným opravám svých plynových spotřebičů, nechte si své zařízení zkontrolovat každý rok. Technici vymění opotřebovaný díl a nemůže se vám stát, že například topidlo přestane fungovat uprostřed zimy. Nebo přijedete z dovolené a nejde karma. Je nepříjemné, když se nemůžete osprchovat.   

Vyberte firmu, která má licenci k opravám daných značek

Někdy se objevují závady hned v začátku provozu spotřebičů a vy nevíte, kdy je příčina. Pak se ukáže, že montáž plynových zařízení nebyla provedena podle návodu výrobce. Asi jste si pozvali technika, který neměl licenci na připojení uvedených značek. Proto si firmu hned prověřte, zda má oprávnění připojovat značku, kterou jste si koupili. Například firma Plynoservis Praha, která obsluhuje zákazníky v Praze a ve Středních Čechách, se specializuje na montáž plynových zařízení, servis, revize a kontroly značek Karma, Mora, Gamat a MoraTop. U ní máte jistotu, že plynových spotřebič zapojí dle pokynů výrobce a bude mít také náhradní díly pro případnou opravu.

 

Témata: montáž plynových zařízení, oprava plynových spotřebičů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300