Dokonalá toaleta i u Vás doma

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.7.2017 | Reality, bydlení

Rozhodli jste se pro inovaci Vaší stávající toalety? Nevyhovuje Vám Váš stávající klozet? Obrať se na specialisty v této oblasti. Patříte k milovníkům nejnovějších trendů a chcete, aby se z Vaší toalety stal moderní, ale zároveň multifunkční prostor? Nebo se raději držíte u země a vsázíte na klasiku.

Závěsné WC: design a funkčnost v jednom

Závěsné WC patří v současné době k nejžádanějším typům klozetu. Je to hned z několika důvodů. Nejen, že je velmi designový a obecně nadčasový, zároveň je však velmi praktický. Zaprvé si ho sami můžete přidělat do takové výšky, která Vám bude maximálně vyhovovat. Což velmi oceňují vysocí a starší lidé. Zároveň však díky tomu, že je právě zavěšen, můžete perfektně vytírat podlahu i pod ním a nemusíte se při tom nijak namáhat.

WC kombi: klasika, která nezklame

Pokud si nepotrpíte na módní výstřelky a raději vsázíte na klasiku, pak jistě sáhnete po stojícím typu toalety WC kombi. Je to zcela základní typ klozetu, který si však můžete i Vy do jisté míry vylepšit. Jde hlavně o splachování. Velmi běžně se v dnešní době setkáme s dvojitým – malým a velkým splachováním, které nám šetří vodu a tím i naše finance. Při malém spláchnutí, totiž odchází o tři litry vody méně, než při tom velkém.

Pohodlí na prvním místě

Vzhledem k tomu, že naši toaletu navštěvujeme každý den a to několikrát, měli bychom se cítit komfortně. Ten zmíněný komfort nám zajistí kvalitní WC sedátka. Na trhu jich naleznete opravdu velké množství. Proto když se budeme pro nějaké rozhodovat, měli bychom mít perfektně přeměřenou naši záchodovou mísu. Sedátko na ni musí perfektně pasovat, jinak i sebe kvalitnější sedátko nebude mít ten správný efekt. Vybírat můžete z modelů od kvalitních výrobců, jako jsou Duravit, Villeroy & Boch, Kludi, Sapho a další výrobci.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667