Sporáky – uvaříte a zároveň topíte

Modrní sporáky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.7.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Připadá vám neekonomické v zimě topit v kamnech a ještě vařit na plynu či elektrice? Máte pravdu, lze to změnit. Výbornou alternativou jsou sporáky, kde si uvaříte a zároveň jimi místnosti vytápíte. A pokud chcete opravu ušetřit, tak nejlepší jsou sporáky na tuhá paliva. Je to neocenitelný zdroj tepla v chalupách nebo i v nových domech. Není to jen nostalgie po starých časech, moderní sporáky mají vysokou účinnost, například při topení dřevem je vyšší než 77 procent. A topení rozhodně nemůžete srovnávat s elektřinou či plynem. Teplo ze dřeva či uhlí je příjemnější, lidé na ně byli zvyklí stovky let.

Sporáky na tuhá paliva – to je levná energie

Sporáky na tuhá paliva jsou i pěkným kouskem technického vybavení. Jsou v retro stylu, ale s moderním technickým řešením. A pokud si potrpíte na pečení, z trouby budete nadšeni. Buchty budou jako báseň, stejně jako pečená masa. A když budete trochu experimentovat, dokážete si upéct i chleba, který vám návštěva bude určitě závidět. Sporáky na tuhá paliva mají vše, co k vaření potřebujete. Jejich nevýhodou bylo, že při vaření v létě bylo v místnosti velké teplo. Ale to můžete nahradit vařením na plynu či elektrice a sporáky nechat na zimu.       

Moderní sporáky na tuhá paliva do chalupy i nového domu

Sporáky jsou dnes skutečně vychytaným výrobkem. Mohou být dokonce s výměníkem, který zapojíte do otopné soustavy ve vašem bytě nebo domě. Sporáky na tuhá paliva mají takový výkon, že s výměníkem vytopíte velký prostor. Jejich design je dnes na takové úrovni, že sporáky umístíte do kuchyňské linky, do které skvěle zapadnou. Mohou mít moderní vzhled nebo být v retro stylu, který dotvoří celkový design obytné místnosti. Tato kombinovaná topidla s funkcí pro vaření si noví majitelé nemohou vynachválit. Ušetří za topení, získají teplo, které prospívá zdraví. A co víc - jídlo připravené na dřevě či uhlí má přirozenou chuť. 

 

Témata: sporáky, sporák, moderní sporáky na tuhá paliva, sporáky levně | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300