BroadSoft ohlašuje Connections 2016 -- jednu z největších světových konferencí UCaaS

Zadavatel: Marketwired, LP. | 13.7.2016 | Telekomunikace, IT

Téma BroadSoft Connections 2016 „Změňme hru“ je zaměřené na posílení poskytovatelů globálních služeb, oborové leadery pro zachycení většího podílu na trhu sjednocených cloudových komunikací.

GAITHERSBURG, MD—(Marketwired / Pressweb – 12. července 2016) – BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT) oznámil, že každoroční uživatelská konference, BroadSoft Connections 2016, se bude konat 13. -16. listopadu 2016 v San Antoniu v Texasu. Události se zúčastní stovky zákazníků v oblasti poskytujících služby BroadSoft i leadeři oboru a ovlivňovateli trhu. Na loňské konferenci Connections bylo 62 % účastníků na vyšších rozhodovacích pozicích ve své organizaci.

Nyní se koná 14. ročník a znovu očekáváme rekordní účast. Tématem BroadSoft Connections 2016 je „Změňme hru“. Spojením špičkových inovátorů a expertů nezískají letošní účastníci jen cenné znalosti a praktické zkušenosti k použití, prodeji a nasazení cloudové komunikace, ale kolektivně pomohou utvářet budoucnost obchodní komunikace.

Na loňské konferenci jsme odhalili projekt Tempo, naši vizi budoucnosti práce, jejímž cílem je umožnit efektivnější spolupráci mezi týmy spojením rozšířených podnikových cloudových aplikací s kontextuální inteligencí a službami sjednocených komunikací v reálném čase, které poskytuje její UC-One®, řekl Taher Behbehani, ředitel pro digitální techniku a marketing společnosti BroadSoft. „Účastníci Connections 2016 si odnesou cenné znalosti, jak vyhovět firemní poptávce po těchto komunikačních a spolupracujících řešeních s převratnými tržními strategiemi pro rapidní nárůst tržního podílu a odhalení nových zdrojů příjmu.“

Jako dodatek k hlavním myšlenkám týkajících se informací a nejlepších postupů prověřených praxí od manažerů a odborníků v oboru ze společnosti BroadSoft bude na Connections 2016 BroadSoft inspirovat chytřejší práci provokativním vhledem od uznávaných leaderů ohledně tržních trendů, strategií proniknutí na trh a nejlepších postupů pro získání výraznějších obchodních výsledků ve smyslu doby uvedení na trh, zisků, tržního podílu, tržeb a zisku. Bude mnoho příležitostisetkat se tváří v tvář s kolegy z celého světa a spolupracovat na způsobech, jak zvětšit tržní podíl UCaaS, a také získat konkurenční výhodu rozlišením tržních nabídek s živými ukázkami komplexních řešení BroadSoft, která zahrnují PBX, UC, týmovou spolupráci a nabídky kontaktního centra.

O společnosti BroadSoft:
BroadSoft je přední poskytovatel softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb přes mobilní infrastrukturu, pevné linky a rozvody kabelové televize nabízet všechny druhy komunikací (Unified Communications: sjednocené komunikace) prostřednictvím svých sítí na bázi internetového protokolu. Základní komunikační platforma společnosti umožňuje poskytovat řadu podnikových a spotřebitelských volání, posílání zpráv a sdílených komunikačních služeb, včetně zajištění soukromých pobočkových ústředen, videohovorů, textových zpráv a sloučených služeb přes mobilní sítě a pevné linky.

Další informace najdete na www.BroadSoft.com.

Twitter | LinkedIn | Work It!

Kontakty pro média:

celá Amerika
Brian Lustig
Bluetext PR pro BroadSoft North America

+1 301.775.6203
brian@bluetext.com 

Evropa
Andy Crisp / Jon Bawden / Kate Anderson
Cohesive pro BroadSoft UK
+44 (0) 1291 626200
broadsoft@wearecohesive.com 

APAC
Terry Alberstein
Navigate Communication
+61 (0) 458-484-921
terry@navigatecommunication.com.au

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com