Virtuální asistentka pro vás

Zadavatel: SUITU websites SE | 14.7.2014 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - V současné době vyhledává stále více firem i jednotlivých podnikatelů služby virtuální asistentky. Pokud o této službě také uvažujete, ale zároveň stále váháte, využijte naší jedinečné nabídky, kdy si můžete virtuální asistentku vyzkoušet na 30 minut ZDARMA.

Všem zájemcům o službu virtuální asistentky nabízíme možnost si ji zcela nezávazně vyzkoušet na 30 minut ZDARMA. Odešlete z našich webových stránek poptávku, napište, jaký úkol* pro vás máme zpracovat a naše asistentka vše zařídí. Zvolit můžete například správu webových stránek a e-shopů, psaní PR textů a článků, analýzu klíčových slov, skenování, kopírování a další. Vyzkoušeli jste virtuální asistentku na 30 minut ZDARMA? Zaujala vás? Objednejte si kompletní služby virtuální asistentky. Nabízíme dvě varianty služeb – jednorázový balíček bez závazků nebo měsíční předplatné. Pokud byste si nevěděli s volbou rady, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme balíček na míru vašim potřebám.

Potřebujete spíše napsat PR články, texty nebo obsah vašeho webu? Využijte profesionální copywriting se službou Copywriterka.pro. 

Náš tip: Hoří vám termín pro vytvoření prezentace, vyhledání informací či termín týkající se jiného důležitého úkolu? Využijte službu Expresní vyřízení, kdy váš požadavek vyřídíme maximálně do 6 hodin od zadání úkolu.

*Virtuální asistentka na zkoušku je schopna splnit pouze 1 úkol v čase do max. 30 minut. Službu si nelze nárokovat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757