Rovnýma nohama do povinného ručení v roce 2014

Hledáme nejlevnější povinné ručení v roce 2014
Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 14.7.2014 | Finance, ekonomika

Praha (Pressweb) - Povinné ručení je dáno zákonem, nelze se z něho jakýmkoliv způsobem vyvázat. Proto byste měli hledat jeho nejvýhodnější variantu. Nepodepsat první smlouvu, kterou před vás položí první pojišťovna. Na BezvaPojištění.cz své hledání můžete hned v počátku ukončit. Web pro vás totiž vyhledá to nejvhodnější povinné ručení na trhu sám. A to jen za pár minut. Řádným výběrem nezískáte pouze nejlevnější povinné pojištění vozidla, ale i řadu nabídek připojištění a bonusů.

Ale nechme mluvit zkušenosti klientů

„Pořídil jsem si nové auto, staré dosloužilo a víte jak, nebylo dost trendy, chtělo to nový nátěr, vzal jsem to tedy z gruntu a koupil nové,“ říká Pavel Plavec z Horní Bestřebí. „Řekl jsem si, že s novým autem si pořídím i nové ručení. Chtěl jsem ušetřit, jak jinak. Předchozí ručení se mi zdálo přeci jenom příliš předražené. Kamarád mi doporučil na internetu stránku BezvaPojištění.cz. Prý tam je porovnání všech pojišťoven a jejich nabídek povinného ručení. Moc jsem nevěřil tomu, že ušetřím až polovinu, jak mi tvrdil kamarád. Čekal jsem nanejvýš pár stovek. Po několika minutách na webu jsem ovšem zjistil, že ušetřím oproti předchozí smlouvě rovnou šestnáct stovek. A to už je co říct. Pokud budu kdy potřebovat ušetřit na ručení, obrátím se rovnou na BezvaPojištění.cz. Ale pochybuju, nejlevnější povinné ručení teď už mám.“

Pan Pavel mluví zcela jasně. Ušetřil 1 600,- na roční úhradě povinného ručení. A to jen díky BezvaPojištění.cz. Proč to nezkusíte také? Ale podívejme se na další reakci klienta.

„Bydlíme daleko od civilizace,“ říká Alena Hřibová z Malých Horovic. „Do města to máme velmi daleko. Prostě žijeme tam, kde lišky dávají dobrou noc :). Hledala jsem na internetu levné povinné ručení, abychom ušetřili nějakou korunu a narazila na stránku bezvapojisteni.cz. Po zadání údajů do formuláře, což trvalo jen pár minutek, jsem došla k tomu, že můžeme ušetřit až dva tisíce korun :o. Ale nastal malý problém, nejbližší pobočka pojišťovny od nás byla asi devadesát kilometrů. To je moc, řekla jsem si, kdybychom museli s pojišťovnou řešit nějaký problém, ujezdili bychom se :). Musela jsem tedy, ač nerada, vzít na milost nabídku jiné pojišťovny, která má pobočku vzdálenou od nás jen třicet kilometrů. Ušetřili jsme 1 200,-, ale i to je dobré.“

Nejlevnější povinné ručení 2014 můžete hledat na vlastní pěst, ale ztratíte tím nesmírné množství času. Webová stránka bezvapojisteni.cz vyhledá to nejvýhodnější ručení za vás. A to zcela nezávazně a hlavně nezávisle. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika