Výhody sedačky z eko kůže

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.6.2021 | Reality, bydlení

Krásný potah, který je na první pohled k nerozeznání podobný koženému, můžete mít na sedačce doma i vy. Moderní eko kůže nese většinu vlastností skutečné kůže, ale pro výrobu potahu není potřeba zabíjet zvířata. Kromě toho je oboustranně prodyšná a nevadí alergikům. Mrkněte se na další výhody.

Čím vynikají potahy z eko kůže

Každý typ potahu má své plusy a mínusy. O eko kůži to platí jakbysmet. K hlavním přednostem patří na první pohled stejná struktura, jakou má skutečná přírodní kůže. K výrobě potahu ale není potřeba žádné zvíře, protože jde o lidský výtvor. Sedačky vynikají barevnými vzory a pohodlným povrchem.

Sedací soupravy potažené eko kůží vyhovují alergikům. Potah je vyrobený ze dvou vrstev – horního polyuretanu, který je dokonale slitý s podkladem z bavlněného úpletu. Výsledkem je zdravotně nezávadný povrch, který je pevný a vydrží i trochu neopatrnosti a jemné oděrky.

Eko kůže ulevuje přírodě

Hlavní výhodou eko kůže je ochrana zvířat. Pro výrobu potahů nepotřebují výrobci ani jeden kus dobytka, takže se uleví farmářům i ochráncům naší planety. Kromě toho se k výrobě využívají šetrné materiály v kombinaci s přírodní bavlnou. Tím pádem eko kůže nezatěžuje planetu nebezpečným odpadem. 

Kromě toho všeho je eko kůže o dost levnější než pravá kůže a dá se snadněji prošít i běžným šicím strojem. Díky tomu se dají bez problémů sehnat i varianty potahů s ozdobným prošíváním, které navíc nejsou nijak drahé. Eko kůže je elegantní a vzhledem ani v nejmenším nezaostává za pravou kůží.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667