Ploty a mobilní oplocení se instalují i z bezpečnostních důvodů

Ploty a mobilní oplocení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.6.2020 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Chystáte se na ohraničení soukromého pozemku nebo průmyslového areálu? Vždy existuje více možností, například ploty a mobilní oplocení. Nežijeme ve společnosti, kdy by všichni striktně dodržovali všechna pravidla, proto má u nás oplocení stále význam. Ostatním například dáváte najevo, že jde o soukromý pozemek, kam by nikdo cizí neměl chodit. Oplocení může být i z bezpečnostního důvodu. Jde zejména o dočasné stavby, kde je nutné zabránit vstupu cizích osob, které by se mohly zranit při pádu do výkopu nebo při stavební činnosti.

Ploty a mobilní oplocení – vyberte druh, který se pro daný účel hodí

Když si vybíráte ploty a mobilní oplocení, musíte vědět, co chcete chránit, neboli k jakému účelu si pevné ohraničení pozemku chcete pořídit. Nejběžnější plot je s kovovými sloupky a s pletivem. Sloupky se rychle a snadno zabetonují do připraveného otvoru a pletivo se mezi sloupky natáhne. Pro takové ploty a mobilní oplocení můžete zvolit obyčejné pozinkované pletivo, které je dostatečně odolné vůči povětrnostním vlivům, anebo pletivo kryté plastem. Toto tzv. poplastované pletivo snáší ještě lépe změny vlhkosti a je prakticky nezničitelné. Takový plot lze postavit velmi rychle a vydrží dlouho.  

Mobilní oplocení je vhodné pro dočasné stavby, slavnosti a sportovní akce

Speciální ploty a mobilní oplocení jsou určené pro dočasné stavby nebo různé slavnosti a sportovní akce. Výhodou je dočasné použití. Takové oplocení lze snadno smontovat i demontovat. Sloupky jsou připevněné k betonovému podstavci, který zaručuje stabilitu. Mezi nimi se umístí samostatné plotové dílce, které jsou svařené a mají stabilní šířku. Takový plot zabrání vstupu nežádoucích osob nebo zvířat, lze ho libovolně prodlužovat.  Má samostatnou bránu nebo branku, takže lze kontrolovat osoby, které do areálu vstupují.

 

Témata: ploty, mobilní oplocení, ploty na míru, mobilní oplocení rychle, mobilní plot | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300