Nepodceňujte revize a servis plynových spotřebičů (karma, mora, gamat)

Revize a servis plynových spotřebičů (Karma, Mora, Gamat)
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.6.2020 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Málokdo ví, že i na domácí plynové spotřebiče se vztahují vyhlášky, které stanovují pravidelné prohlídky a revize. Únik plynu je nebezpečný nejen ve velké plynové rozvodně nebo městské kotelně, ale také doma. Zanedbání povinnosti, která je stanovena zákonem, může zničit bytový dům a zranit, případně i usmrtit jeho obyvatele. Revize a servis plynových spotřebičů (karma, mora, gamat) by měly být součástí péče i o domácí zařízení. Nečekejte na to, až se vám plynových kotel porouchá, nebo gamatky přestanou topit. Pak může být oprava hodně drahá. Raději nechávejte spotřebiče pravidelně kontrolovat.  

Revize a servis plynových spotřebičů zajistí jejich dlouhou životnost

Co to znamená pravidelná péče? Pokud máte doma jakékoli plynové zařízení, každý rok jej nechte zkontrolovat. Technik prověří těsnost jednotlivých dílů a jejich funkčnost. Současně vyčistí vnitřek od usazených spalin. Divili byste se, kolik nečistot se nahromadí za jednu topnou sezonu. Až to uvidíte, rádi si pak necháte plynový spotřebič zkontrolovat. Revize a servis plynových spotřebičů (karma, mora, gamat) nabízejí společnosti, které mají dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Hlavně si ověřte, že provádějí revize. To znamená, že jejich technici mají licenci a procházejí pravidelným školením.

Firma Plynoservis Praha ví, co se obvykle u spotřebičů porouchá

Revize a servis plynových spotřebičů (kara, mora, gamat) má ve své nabídce také firma Plynoservis Praha. Má zkušenosti, co se u spotřebiče většinou porouchá. Její technici vyměňují například vadné membrány u průtokových ohřívačů, čistí výměníky, hořáky a trubky, vyměňují opotřebované kroužky a těsnění, nahrazují regulátory, regulační hlavice a termostaty u topidel. Revize a servis plynových spotřebičů (kara, mora, gamat) nabízí firma Plynoservis pro oblast Prahy a Středočeského kraje. Kromě opravy plynospotřebičů se zabývá také instalatérskou činností.

 

Témata: revize karma, revize Mora, revize plynových spotřebičů, servis průtokových topidel | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300