Nebuďte na online prostředí sami

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.5.2018 | Média, marketing

Vlastníte web, který nefunguje tak, jak byste si představovali? Rádi byste zvýšili svou viditelnost na Googlu a Seznamu, ale nerozumíte online marketingu? Máte e-shop, který nesplňuje požadavky současné moderní doby? Nezoufejte! Rádi Vám pomůžeme. Tímto Vám představujeme naši společnost MediaUp Agency, která se v této oblasti pohybuje už několik let a má za sebou řadu spokojených klientů a nasbíraných zkušeností. Dovolte nám, abychom se stali Vašimi společníky na cestě online světem a pomohli Vám k dosažení maximálních výsledků.

SEO optimalizace má smysl

Pokud se Vašemu webu či e-shopu nedaří tak, jak jste očekávali, bude potřeba něco změnit. O to se rádi postaráme. SEO optimalizace webu pro vyhledávače spadá do řad našich služeb, které vykonáváme. Analýza webu, jeho potřebná úprava, pravidelný a jasně stanovený linkbuilding, kvalitní copywriting a další činnosti s tímto spojené zvýší návštěvnost Vašich stránek, zlepší Vaše pozice ve vyhledávačích a pomůžou Vám k dosažení naplánovaných cílů.

Správa sociálních sítí

Sociální sítě představují v současnosti silný faktor, který dokáže ovlivnit Vaši stávající i potencionální klientelu. Správa sociálních sítí má své místo v online marketingu. Tato správa je ovlivněna několika činiteli a její vykonávání musí dosahovat kvalitní úrovně. Jednorázové navštívení svého facebookového profilu nemá význam. Jedná se o soubor činností, které podpoří Vaši firmu a získá Vám více zákazníků a klientů.

Pojďte s dobou

Doba postupuje neustále kupředu, a to co bylo trendy minulý rok, nemusí být automaticky trendy i letos. Jinak tomu není ani v oblasti internetu a SEO. Náš specializovaný tým se neustále školí a sleduje veškeré novinky ve virtuálním prostředí tak, aby Vám mohl poskytnout ten nejlepší servis. Internet nabízí neomezené možnosti jak pro fyzické, tak i právnické osoby, kterých by byla škoda nevyužít. A my Vám s tím rádi pomůžeme.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667