Srdce Válek Autosportu bije pro adrenalin, perfektně opravená auta a novotou dýchající veterány

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 13.5.2014 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Pokud si zákazník nevybere autoopravnu skutečně zapálenou pro automobilismus a jedná s opravářem, který auta spravuje jen proto, že se v patnácti nemohl rozhodnout při výběru, kam jít dál po základní škole, většinou velmi váhá a do autoservisu zamíří jen neochotně. Nic takového ho nečeká v ostravském autoservisu Válek Autosport, jehož zakladatelé přetavili rodinnou závodnickou tradici v úspěšné podnikání se stovkami spokojených zákazníků.

Při letmém pohledu povrchní čtenář snadno podlehne dojmu, že se ve Válkově podání jedná o autoservis určený jen pro sportovní vozy. Opak je pravdou. Jedná se o servis pro vozy všech typů a značek. Díky letitým zkušenostem automechaniků se zákazníci nemusí obávat, že by o jejich čtyřkolového miláčka nebylo náležitě postaráno. Zárukou jsou nejen vlastní, ale především plně profesionálně vybavené dílny, ve kterých opravovaný vůz stráví jen nezbytně nutnou dobu pro opravu, neboť prvořadým cílem je, aby jím zákazník mohl co nejdříve opět spokojeně jezdit.

Autoservis v Ostravě umí pečovat nejen o běžné vozy, ale také o historická vozidla. Ať už zákazník chce svého veterána opravit, vylepšit nebo zcela restaurovat po letech garážování nebo ještě hůř devastace povětrnostními vlivy, v případě Válek Group je v dobrých rukou. A nemusí se jednat jen o opravy karosérií, servis renovace veteránů je poskytován na všechny části vozu a jejich díly. Možná hrozí, že mnozí své původní zanedbané historické úlovky ani nepoznají. Naproti tomu vzpomínky těch, kteří jej pamatují ještě v plném lesku, se rozehrají naplno. A právě nadšení je to, co svou závodnickou kariérou Petr Válek v lidech vždy vyvolává. K tomu díky své společnosti přidal ještě spokojenost, s kterou každý jeho zákazník ze servisu odchází.

Témata: autoservis Ostrava, Válek autosport | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.