Na zhotovení menších ocelových konstrukcí je kovovýroba

Řemeslná kovovýroba
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.4.2020 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Potřebujete svařit kovové trubky, profilovou ocel, stříhat plechy nebo frézovat? Hledejte firmu, kde je kovovýroba. Kvalitně vybavená zámečnická dílna se nikde neztratí. Můžete si tam objednat výrobu kovových žebříků, zábradlí, i atypických schodišť podle vlastního nákresu. Právě ocel i v interiérech je pořád velmi atraktivní a hodí se zejména do moderních obydlí či kancelářských prostor. V poslední době je zájem o konstrukce a úchyty pro solární panely. Pořizují si je velké i malé firmy, aby ušetřily náklady na elektrickou energii. Solární panely mohou být na střeše i na fasádě.   

Kovovýroba – to jsou i automatické brány a vrata

A co ploty, brány a vrata? I to je kovovýroba. Dnešní trend je co největší komfort a to právě splňují automatické brány.  Dělí se na posuvné a skládací. Posuvné brány jsou buď samonosné, nebo pojezdové. U posuvných bran je nutné, aby byl prostor na jedné straně vjezdu, protože tam se zasouvá křídlo. U samonosné brány se křídlo posunuje cca deset centimetrů nad zemí pomocí vozíčku upevněného na stabilním sloupku. Křídlo pojezdové brány se pohybuje po kolejnici upevněné v zemi, proto je nutné, aby byl prostor pod křídlem uklizený od sněhu nebo listí. Kovovýroba se postará o kompletní dodávku.

Vyberte firmu pro výrobu ocelových kotců a boxů

A co když potřebujete vyrobit kotce pro zvířata, protože pletivo je slabé a vy chcete něco bytelnějšího? I to je kovovýroba. V dnešních moderních domech se instalují jednoduché sklepy formou kovových boxů, kam se dají odložit nepotřebné a sezonní věci. Pro jejich výrobu je vhodné vybrat si zkušenou firmu, která má dostatečné prostory i kvalifikované pracovníky. Například společnost Promal z Jílového u Prahy se zabývá výrobou automatických vrat i bran, zhotovuje žebříky, schodiště i zábradlí a má zkušenosti i s konstrukcemi pro solární panely.  

 

Témata: kovovýroba, řemeslná kovovýroba, ploty, plotové dílce, branky, vrata, montáž plotů | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300