Oplocením vašeho pozemku chráníte svůj majetek

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.4.2016 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Stojíte před rozhodnutím vyměnit oplocení u vaší zahrady nebo domu? Plaňky jsou staré a sloupky z betonu pamatují pomalu první republiku? Rozhodnutí o výměně je jasné, o tom není pochyb, ale jaké oplocení zvolit? Nabídka v kategorii ploty je široká, je těžké si vybrat. Musíte na to jít vylučovací metodou. Dřevěné plaňky jsou málo odolné, navíc je budete muset každý rok natírat a barva také něco stojí. Zajímavá nabídka je v kovovýrobě. Kovové ploty jsou jistě trvanlivější, navíc je jejich stavba poměrně jednoduchá. Sloupky zabetonujete a natáhnete pletivo. Když bude potažené plastem, máte na léta vystaráno.

Pletivo na plot kolem domu nebo k výběhu?

Jste chovatelem domácího zvířectva a potřebujete oplocení výběhu? Jen si musíte vybrat vhodné pletivo. Když chováte králíky, stačí vám jemnější a levnější pletivo, s drobnějšími oky. To u větších zvířat musíte dbát i na pevnost oplocení. A jaké byste vybrali ploty například pro pštrosy? Nedivte se, i takové je dnes domácí zvířectvo. U nich se vyplatí vybrat pevné ploty, protože pštrosi často zkoušejí utéct a nebojí se zatlačit na plot. Pro pevné oplocení je důležité vybrat správnou vzdálenost mezi sloupky. Když si zvolíte odbornou firmu na montáž, ta už bude vědět, jaká je správná vzdálenost a postará se i o vhodnou podezdívku. 

U průmyslového oplocení nezapomeňte na brány, vrata a branky

Pokud potřebujete ochránit stavbu, hodí se vám průmyslové oplocení trvalé nebo dočasné. Dnes je obvyklé mobilní oplocení, které rychle sestavíte a také snadno demontujete. Mobilní oplocení se skládá ze sloupků na pevném podstavci a jednotlivých plotových dílů. A vůbec nerozhoduje, zda potřebujete oplotit velkou parcelu nebo drobnou stavbu. Na sestavení mobilního oplocení nepotřebujete žádné odborníky. Zvládnout to běžní pracovníci, které máte na stavbě. Pokud vybíráte průmyslové oplocení, počítejte s velkou bránou pro vjíždění techniky i s brankou pro vstup osob. 

 

Témata: ploty, brány, vrata, oplocení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300