Součástí kvalitního oplocení jsou také brány a vrata

Kvalitního oplocení, brány a vrata
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.4.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Při plánování průmyslového oplocení musíte vědět, kde instalujete brány nebo vrata. Při opravě či rekonstrukci stávajícího oplocení je to jednoduché, jen měníte staré za nové. Pro pohodlné vjíždění do areálu firmy nebo ke svému domu jsou ideální samonosné brány. Skládají se z pevné konstrukce, která se pohybuje na pojezdovém mechanismu do strany. Je nutné mít volný prostor na jedné straně, kam brána zajíždí. Ovládání mechanismu brány je dálkové, takže nemusíte ani vystupovat z auta. Brány může rovněž ovládat i ostraha objetu. V případě, že na straně vjezdu nemáte žádný prostor, můžete mít obyčejná vrata nebo vrata skládací.

I křídlová vrata můžete ovládat elektronicky

Ne každému se však líbí samonosné brány. U historického objektu bude vhodnější zvolit vrata tradiční, případně doplněná o ruční kovářskou práci. Vrata by měla ladit se stylem oplocení. Pokud máte laťkové oplocení, je vhodné mít kovová vrata vyplněná dřevem. Při vhodném nátěru s použitím kvalitního dřeva vám laťková vrata vydrží také dlouho. Jestliže je vaše oplocení kovové, také vrata by měla zachovat stejný materiál. Stále oblíbená jsou křídlová vrata. Zajišťují dostatečně velký prostor pro vjezd i většího vozidla. Křídlová vrata se skládají z pevné konstrukce a dvou křídel. Panty křídel musí být pevné, aby se časem křídlo dveří nevychýlilo ze správné pozice.

Brány a vrata bývají součástí bezpečnostního systému

Brány a vrata jsou vždy pevnou součástí oplocení areálu nebo budov. Nejen že ohraničují pozemek, jsou ochranou majetku i osob, které v areálu pobývají. Pro větší bezpečí jsou napojeny na bezpečnostní a výstražné systémy. Díky moderní technice už nemusíte běhat otvírat každé návštěvě. Elektronické systémy otvírají nejen samochodné brány, ale i křídlová vrata nebo branky. Návštěvníka vidíte na monitoru ve své domě a dálkovým ovládáním spustíte pohyb branky nebo vrat. Tyto vymoženosti už nemají jen firmy, stále častěji si je pořizují majitelé domů.  

 

Témata: oplocení, mobilní oplocení, brány, vrata, křídlová brána | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300