Už jste vyzkoušeli ČT 4 Sport online?

Zadavatel: Roman Ernst | 13.4.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Všichni sportovní fandové a milovníci těch nejznámějších i opomíjenějších sportů by to měli znát a vědět. Je velmi pravděpodobně, že i několikrát denně pouštějí ČT 4 Sport a hltají některý za svých oblíbených pořadů a napjatě sledují drsná utkání. Ale kolik televizních diváků tuší, že ČT 4 Sport lze bez problémů sledovat i online?

To, že je možné na internetu sledovat v reálném čase vysílání zpravodajské ČT 24, už ví řada lidí. Ale obdobná je situace i u dalších kanálů veřejnoprávní České televize – a proto je možné sledovat online i vysílání ČT 4 Sport. Díváte se přitom na to, co v téže chvíli běží i na televizních obrazovkách, ale zároveň si můžete vybrat, jestli se dívat na stolním počítači, notebooku, tabletu nebo třeba na chytrém telefonu. Omezení se tu nekladou žádná, stačí mít zkrátka připojení k internetu, pohodlně se někde usadit do křesla, lehnout si na pohovku nebo se třeba usídlit venku na lavičce – a přitom sledovat sportovní klání, poslouchat odborné komentáře, dívat se na reportáže a sestřihy a zkrátka sledovat to, co zrovna chcete.

Zdarma a kdekoliv

Možná si říkáte, proč byste se měli obtěžovat s nějakým dohledáváním online vysílání, když se můžete na totéž dívat v televizi. Jenže online vysílání ČT 4 Sport má řadu výhod. Tou hlavní je, že ho můžete sledovat kdekoliv a kdykoliv – v autobuse, v parku, při hlídání dětí na dětském hřišti, v práci na počítači a tak dále. Běží přitom neustále. A navíc je zadarmo. Takže pokud vás už nebaví platit koncesionářské poplatky a připadá vám, že v televizi stejně nic pořádného nedávají, můžete se jí klidně zbavit a sledovat si sport (nebo i jakýkoliv jiný kanál) pohodlně online na nějakém chytrém zařízení.

Bez rušení

Dalším jasným pozitivem je, že u online vysílání vás nebude nikdo rušit. Všichni to znají – zatímco muž se chce dívat na hokej, fotbal nebo stolní tenis, manželka vyžaduje svůj oblíbený seriál a děti vás neustále vyrušují s tím, že chtějí sledovat nějakou pohádku. O televizi je rázem rvačka a muž obvykle musí ustoupit. Takhle můžete rodině udělat radost a sami si v klidu a pohodlí užívat sportovních pořadů, co hrdlo ráčí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika