Zahradní krby umožní vytvořit příjemný odpočinkový kout

Zahradní krby jsou příjemný odpočinkový kout
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.3.2023 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Na zahradě už nepěstujete brambory či mrkev, ale chtěli byste ji maximálně využít a trávit tam více času? Zahradní krby jsou dobrým nápadem, jak zútulnit venkovní prostředí a vytvořit atraktivní odpočinkový kout. Představte si, že celé rodině ukážete, jak si poradíte s ohněm, jakou pochoutku na grilu pro ni připravíte. Pochutnat si na jídle připraveném na ohni ve venkovním prostředí má své kouzlo. Hned si vzpomenete na dobu, kdy jste byli dětmi a hořící polena na ohništi vás magicky přitahovaly. V zahradním krbu lze nejen grilovat, ale také udit.   

Zahradní krby sestavíte jako skládačku

Zahradní krby dodávají výrobci jako skládačku. Můžete si vybrat s povrchovou úpravou z kamene, cihel, hladkého betonu si s nerezovou či měděnou stříškou. Tyto venkovní kuchyně mají velkou výhodu, dají se velmi rychle sestavit a není nutné používat žádná lepidla, ani cement. Zahradní krby, které dodává firma VOSS Zlín, mají přehledný návod k sestavení, podle něhož lze kompletní krb postavit i za půl hodiny. Firma doporučuje vybrat vhodné místo, které je rovné a dostatečně vzdálené od domu a jiných staveb. Měli byste se také zamyslet nad tím, čím hodláte venkovní posezení s krbem ještě doplnit. Vhodná je pergola, lavice, stoly či zahradní křesílka.      

Některé krby mají odkládací desku na potraviny a grilovací náčiní

Zahradní krby mají vyvýšené topeniště s pracovní deskou, aby bylo možné s grilovacím zařízením snadno manipulovat. V topeništi je litinový rošt, nad ním grilovací rošt a pod nimi nerezový popelník. Kolem ohniště jsou šamotové desky, které se snadno rozehřejí a dlouho uchovávají teplo. Celá stavba krbu je ukončena střechou, která může být z různých materiálů – kamenná, ocelová či měděná. Některé krby mají ještě odkládací desku na grilovací náčiní a potraviny. Ve spodní části venkovního grilu je prostor pro polínka nebo nádobu s dřevěným uhlím.  

 

Témata: zahradní krby, krby na zahradu, venkovní kuchyně, krby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300