Unikátní řešení AddNet od Novicomu na odborné konferenci SecTec Security Day 2018

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 14.3.2018 | Telekomunikace, IT

Bratislava/Praha (Pressweb) - Ve dnech 20. a 21. března 2018 se koná další ročník odborné konference SecTec Security Day v Bratislavě. Novicom se konference účastní opět jako jeden z partnerů i přednášejících. Po celou dobu se budete moci se zástupci Novicomu setkat i v prezentačním místě ve foyér.

Na SecTec Security Day 2018 představí Novicom zejména svůj klíčový produkt AddNet, což je unikátní integrovaný nástroj pro síťovou visibilitu, správu IP adresního prostoru, základních síťových služeb (DHCP/DNS) a řízení přístupu do sítě (NAC). Dozvíte se, jaké jsou přínosy AddNetu pro významné zjednodušení síťové správy a při řešení kybernetických bezpečnostních incidentů.

Na konferenci seznámí účastníky s tímto nástrojem v první den konference, tedy 20. března, a to poprvé během přednášky obchodního ředitele Jindřicha Šavla, s názvem "AddNet – pořádek v síti a její zabezpečení", a podruhé během praktické ukázky "AddNet – bezpečná a spolehlivá síť, odolná proti šíření nákazy typu Ransomware", kterou představí Petr Linke, ředitel Novicomu.

Hlavní téma konference SecTec Security Day 2018: CHRAŇTE SE VE VIRTUÁLNÍM SVĚTĚ

Letošní program konference je rozdělen do dvou dnů jako série prezentačních bloků ve velkém sále, přičemž paralelně budou probíhat technické prezentace, případové studie a živé demo ukázky. Již tradičně se na konferenci můžete nejen něco nového naučit, ale čeká na Vás i zábava ve FUN zóně. První den akce vyvrcholí večerním rautem pro partnery konference a vybrané zákazníky. Druhý den konference bude ukončen losováním tomboly o hodnotné ceny věnované partnery konference.

Přínosy konference:
- přehled o aktuálních hrozbách ve světě IT
- rady a ukázky z praxe ze světa IT bezpečnosti
- přístup k informacím určených pro IT odborníky
- příležitost k diskusi s IT experty
- nové užitečné kontakty
- hodnotné ceny v tombole
- zábava pro účastníky ve FUN zóně

Program konference SecTec Security Day 2018:
https://www.sectec.sk/web/program-ssd-2018.pdf

Registrace:
https://www.sectec.sk/ssd2018

 

Region: Slovensko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231