Novicom partnerem XI. ročníku IT Security Workshopu

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 14.3.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Společnost Novicom se i letos zúčastní odborné akce IT Security Workshop (ITSW), která se uskuteční v úterý 21. března 2017 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, Praha 4.

Nabitý program 11. ročníku ITSW workshopu zacílí na témata jako jsou kybernetická bezpečnost, kyberkriminalita, ransomware, kyberútoky, správa, monitoring a obrana e-infrastruktury, bezpečná firemní mobilita (EMM, MDM, BYOD), ochrana a zabezpečení dat.

Novicom se ITSW workshopu účastní jakožto jeden z Partnerů akce. S našimi zástupci se budete moci setkat po celou dobu workshopu u prezentačního místa v předsálí.

Obchodní ředitel, pan Jindřich Šavel, představí řešení Novicomu v čase od 14:10 do 14:40 hodin, v sále 1, v prezentaci s názvem "Výhody integrovaného řízení a zabezpečení sítě".

Podrobný program spolu s registračním formulářem, představením přednášejících a profily všech partnerů ITSW 2017 naleznete na http://www.itsw.cz/.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je česká soukromá společnost, která zaujímá významné postavení v oblasti tvorby nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost informačních technologií (IT) a komunikací. Zaměřuje se na vývoj řešení pro efektivní, spolehlivé a bezpečné fungování rozsáhlých a distribuovaných sítí.... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231