V létě nemusíte jezdit jen k moři

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.3.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Na horách roztávají poslední zbytky sněhu, poslední děti se vrátily z jarních prázdnin a nastává ideální čas začít se těšit na něco dalšího příjemného. Kdo ještě nevymyslel, kam se vydá v létě, měl by se tím začít zabývat. Odborníci na turistický ruch na letošek hlásí hromadné změny preferencí nejen tuzemských turistů, ale prakticky celé Evropy. Dá se tak očekávat výrazný převis poptávky především na jihu Evropy a v dalších bezpečných destinacích.

Last minute dovolená v Rakousku

Než se ale tlačit někde u moře a vybírat ze stokrát přebrané nabídky last minute, co si místo toho dopřát originální dovolenou v romantickém prostředí. Alpy, to nejsou jen dokonalé sjezdovky a běžecké tratě. Do Alp můžete vyrazit i v létě a užít si nádherné hory s dokonalým vyžitím. Ať už se rozhodnete vyrazit na túru po hřebenech velehor s nádhernými rozhledy po údolích se stády skotu cinkajícími na zvonce, nebo budete chtít poznat zdejší historii, plnou jedinečných památek.

Na koupání může dojít stejně snadno jako u moře. Je libo vyzkoušet křišťálově čistá horská jezera pod vrcholy skalnatých štítů, anebo raději termální lázně? Nebo dáte přednost aktivní dovolené a rozhodnete se zdolat některý ze zdejších velikánů? Milovníci cyklistiky si užijí dokonalé cyklostezky okolo některých z horských jezer. Chcete-li na svém kole okusit skutečnou výzvu, můžete vyzkoušet mountainbiking.

Léto v Rakousku vás nadchne

Letní dovolená v Alpách nezarmoutí žádného sportovce. Pokud budete tesknit po zimních radovánkách, můžete vyrazit na některý z ledovců a ohromit své známé zážitky z letní lyžovačky. Letní prázdniny v rakouských Alpách jsou jednoduše skvělou volbou pro každého, kdo chce okusit něco víc než monotónní dovolenou na pláži. Nechte se o dovolené hýčkat dokonalými službami a zažijte něco výjimečného. Přesvědčte se o tom, že letní dovolená Rakousko je skutečným prázdninovým rájem.

 

Témata: Dovolená Rakousko, letní dovolená v Rakousku, Letní dovolená Rakousko, Rakousko, Alpy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300