Videozážitek: Uchovejte si důležité momenty navždy

Zachycení skvělých zážitků je pro většinu z nás jakousi samozřejmostí. Spousta lidí si pořizuje fotografie a natáčí videa, jež mají pomoct neopakovatelné okamžiky zvěčnit.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 6.3.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Často ale fotografie i krátké spoty z mobilních telefonů nebo fotoaparátů končí na pevném disku počítače, kde se na ně postupem času zapomene. Je to škoda, protože mnohé snímky a videa určitě stojí za to. Vynikající možnost jejich zpracování nabízí unikátní služba nazvaná příznačně videozážitek. Právě díky ní můžete mít propracovaný videoklip, který se vám nikdy neztratí.

Videozážitek se představuje

Máte strach, že budete muset složitě natáčet videa a zpracovávat fotografie v nějakém programu podobně jako u fotoknih? Nemusíte mít obavy. Vaším úkolem bude pouze vybrat fotografie a domácí video, které jednoduše odešlete za pomocí uschovna.cz na emailovou adresu provozovatele služby videozazitek@videozazitek.cz. Nebudete potřebovat žádný specializovaný program. Obáváte se zásahu do vlastního soukromí? Není třeba! Spolehněte se na maximální diskrétnost. Veškeré materiály budou na váš pokyn, anebo do 7 dnů kompletně smazány.

Poutavý videoklip bez práce

Služba videozážitek se řídí jednoduchým a výstižným principem: Vy fotíte a natáčíte, střih a zpracování videa následně necháte na profesionálech. Nemusíte přemýšlet co všechno byste ve svém videozážitku chtěli mít - svou představu upřesníte v jednoduchém dotazníku na stránkách www.videozazitek.cz. Uvedete zde např. požadovanou délku výsledného videozážitku, technické údaje, hudební podklad.

Využijte cenové akce!

Cena videozážitku se odvíjí od délky vámi zaslaného materiálu. Videozážitek si tedy můžete přát v libovolně dlouhém trvání. V rámci akce vztahující se na měsíc březen 2016 si tuto službu můžete vyzkoušet za poloviční cenu. Stačí zadat heslo "sleva23" a na zpracování svého zaznamenaného materiálu v délce do 10 minut získáte 50 % slevu. Zaujala-li vás tato služba, je dobré si ji vyzkoušet právě v tomto měsíci!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.