Investujte do kvalitního webu

Zadavatel: SUITU websites SE | 14.2.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Nepodceňujte propagaci vaší firmy prostřednictvím webových stránek. Buďte při výběru zhotovitele webových stránek maximálně důslední, protože jedině tak získáte garanci kreativního řešení, snadné použitelnosti a vyhledatelnosti webu.

Tvorba webových stránek je v mnoha ohledech velice specifická, což by si měl klient uvědomit již při zadávání svých požadavků. Bohužel ve většině případů tomu tak není, a pokud navíc není zhotovitel stránek schopný správně argumentovat a klienta přesvědčit o tom, co je při tvorbě webových stránek důležité, vzniká problém. Kvalitní webové stránky jsou nejen designově zajímavé, ale především jsou výkonné, obsahově kvalitní a celkově použitelné. Co přesně to znamená?

Zaměřte se na použitelnost stránek

Graficky reprezentativní webové stránky vám je schopná zhotovit takřka jakákoliv firma specializující se na webdesign, grafik na volné noze či dokonce student. Nicméně většina z nich není schopna tzv. přidané hodnoty, která představuje například webové stránky s redakčním systémem, postupný vývoj systému ve prospěch klienta, použitelnost webu či jeho přístupnost. Použitelnost webových stránek tkví především v celkovém pozitivním prožitku práce s webem. Co se týče přístupnosti www stránek, pak jde zejména o to, aby uživatel mohl web plnohodnotně používat bez nutnosti odborných znalostí.

Svěřte tvorbu webu do rukou profesionálů

Pokud zvolíte levnou variantu webových stránek nebo dokonce webové stránky zdarma, věřte, že neušetříte. Naopak. Webové stránky nebude snadné najít, takže se o vaší nabídce a službách dozví minimum potencionálních zákazníků. K tomu, aby byla propagace vaší firmy na internetu úspěšná, budete muset využít celou řadu placených nástrojů jako jsou PPC kampaně, tvorba letáků, vkládání inzerátů apod. Investujte do tvorby profesionálního webu jednorázově vyšší investici a ušetřete díky tomu nemalé finanční prostředky, jež byste museli vynaložit na reklamu v budoucnu.

Témata: tvorba webových stránek | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757