Palivové nádrže k prodeji i pronájmu. Nakupujte u opravdových profesionálů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2021 | Auto-moto, logistika

Palivové nádrže jsou zajímavou možností, jak vylepšit postavení a schopnosti vašeho vozového parku. Víceméně se na ně dneska už spoléhá každá větší spedice, nebo společnost v osobní i nákladní dopravě. Jsou totiž konkurenční výhodou a prostředkem k tomu, abyste mohli stabilně a bezpečně kontrolovat výdaje společnosti za jednotlivé řidiče i jednotlivá vozidla.

Nádrže na naftu není potřeba pouze kupovat

Jenže existují i takové společnosti, které nádrže potřebují jen na malý zlomek roku. Typickým příkladem mohou být například společnosti pracující v zemědělství, které potřebují doplňovat své vozy během jarní přípravy a podzimní sklizně.

Mimo toto období pak vozy víceméně nevyužívají. Společnosti jako eurotankdiesel.cz tak přicházejí i s touto zajímavou eventualitou. Pronájem nádrže na paliva je naprosto ideálním prostředkem k získání dočasné zásoby nafty nebo jiných paliv přímo v sídle společnosti. A možná časem i zjistíte, že byste nejraději nádrž ve své společnosti uvítali na trvalo.

Prodeje nádrží pro dopravní společnosti

Jen málokdy se stává, že by zájem o nákup nádrže na paliva projevila jiná než dopravní společnost. Dopravní společnosti oproti tomu mají specifické požadavky, které jsou profesionální nádrže schopny dodržet. Mimo klasických nádrží na paliva jsou velice žádané i nádrže na adblue, které je důležitou součástí pohonu naftových motorů.

Nádrže v různých cenových kategoriích nabízí desítky různých výhod, které vysoce převyšují rozdíly jen v jejich kapacitě. U konkrétních nádrží máte například možnost až několikaset unikátních řidičů či vozidel, kteří se do čerpacího systému přihlašují pomocí jednoduché magnetické klíčenky. Jakmile se přihlásí, tak se spustí čerpací mechanismus a dokonale počítá spotřebu jednotlivých vozidel i řidičů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667