Díky luxusním náramkům se budete cítit výjimečně

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.4.2019 | Sport, volný čas, zábava

Snad každý z nás by si alespoň někdy chtěl připadat výjimečně. A proč ne zrovna teď? S luxusními náramky pyšnícími se logem populární americké značky si výjimečně můžete připadat i vy!

Pro muže i ženy

V internetovém obchodě nia-sperky.cz najdete více než pestrou nabídku náramků, které jsou určené jak pro muže, tak i pro ženy. Radost jimi můžete udělat nejen sami sobě, ale náramky jsou i skvělou volbou jako dárek pro někoho, kdo je vám blízký. Americká luxusní značka Nialaya byla založena v roce 2009 designerem Jannikem Olanderem, který jí vdechl život i směr. Mezi rozmanitým sortimentem si tak na své dokáže přijít i ten nejnáročnější zákazník.

Značka, která má příběh

Zatímco většina značek vznikla úplnou náhodou, značka Nialaya má příběh, který vypráví sám zakladatel. Značka vznikla díky autorově slabosti pro dálný východ, který se stal tou pravou inspirací.

Tehdy Jannik navštívil tamní trh, kde byl osloven místním šamanem. Ten mu z ruky vyčetl, že je svým vlastním pánem a sám sobě vytvoří budoucnost. Poté mu do ruky vložil malý kožený váček, ve kterém byl černý diamant. Dle šamanových slov byl právě černý diamant Jannikovým životním kamenem a měl mu dodat obrovskou sílu. Nakonec Šaman Jannikovi prozradil, že se jmenuje nialaya.

Náramky, které nosí i známé celebrity

Náramky pyšnící se značkou Nialaya nosí i známé celebrity - ať už tady u nás, nebo ve světě. Pánské náramky této značky proto můžete vidět na zápěstí například Justina Biebera, Cristiana Ronalda, Davida Beckhama či Lionela Messiho. Dámské náramky si pak oblíbily známé hvězdy jako například Jennifer Aniston, Madonna nebo Adriana Lima.

U nás náramky Nialaya nosí například Eliška Bučková, Tomáš Berdych, Taťána Kuchařová nebo Lukáš Vácha.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667